HLA õpilased võitsid Sportland 3×3 korvpallivõistlustelt medaleid!

06.02 toimusid esimest korda Läänemaal Sportland 3×3 korvpalli võistlused. Omavahel võistlesid 4.-5. klassi poiste ja tüdrukute võistkonnad ning 6.-7. klassi poiste ja tüdrukute võistkonnad. Kokku osales neli Läänemaa kooli.

Meie kooli 4.-5. klassi poisid võitsid eelmängudes kõik mängud. Finaalis mängiti uuesti Lihulaga ning kahjuks tuli sealt kaotus. Siiski tubli teine koht. Võistkonnas mängisid 5. b klassi poisid Sten Veski, Sander Soome, Rico Kalda ja Jan- Eerik Niit.

Meie kooli 6.  klassidest oli tüdrukute arvestuses väljas kaks võistkonda. Põnev omavaheline lahing peeti maha 2. ja 3. koha mängus, kus 6. c klassi tüdrukud olid tugevamad 6.b klassi tüdrukutest. 6. c klassi esindasid Karlote Karm, Eva-Lotta Saar, Agne-Andra Ploom ja Eliise Siimson. 6. b klassi eest mängisid Anni Metssalu, Ketelin Adli, Kenele Pärnaste, Tuuli Theresa Talving.

6. c klassi poisid pidid seekord leppima tubli 5. kohaga. Võistkonnas mängisid Karl- Markus Liiv, Juss Teesalu, Oliver Metsar Villakov ja 5 .c klassist Alexis Rebane.

Lapsi juhendasid Aavo Tomingas ja Kadri Kaljuvere

Pildil 5. b klassi poisid.

Pildil 6. c klassi tüdrukud.

Pildil 6. b klassi tüdrukud.

Pildil 6. c ja 5. c klassi poisid.