Daily Archives: 5. jaan. 2022

Nutispordi III etapi parimad seisuga 06.01.2022

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

III etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (rahvasport)

Emil Albert Meentalo 1.b (õp Inna Esko) 6513p

Inger Hein 1.a (õp Kadri Nõlvak) 6254p

Sebastian Seisonen 1.b (õp Inna Esko) 6126p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (tippsport) 

Emil Albert Meentalo 1.b (õp Inna Esko) 6838p

Sebastian Seisonen 1.b (õp Inna Esko) 5576p

 

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (rahvasport)

Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 9 117p 

Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 9 098p

Oliver Merilo 4.b (õp Taimi Sammel) 9 072p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (tippsport) 

Robin Mäesalu  4.c (õp Evelin Nappus) 8 588p

Lisanna Marii Liiv 4.c (õp Evelin Nappus) 8 212p

Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 8 048p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (rahvasport)

Emily Sild 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 965p

Karel Opikov 5.c (õp Leelo Paesüld) 8 890p

Annabel Vaksmann 5.c (õp Leelo Paesüld) 8 834p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (tippsport)

Grettel Figol 5.c (õp Leelo Paesüld) 8 531p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu)8 439p

Simon Sepp 5.a (õp Anne Tõnisson)8 202p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 6. kl. (rahvasport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8 645p

Kaspar Järvi 6.b (õp Merle Roos) 8 310p

Johanna Vapper 6.v (õp Tiina Sula) 8 294p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 6. kl. (tippsport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8 716p

Annabel Kaasik 6.b (õp Merle Roos) 7 218p

Jaron Kariste 6.b (õp Merle Roos) 6 780p

II etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (rahvasport)

Kustav Aadu Suislep 2.a (õp Merlin Soomets)  8 319p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 8 171p

Grete Katharina Strauss 2.a (õp Merlin Soomets)  8 115p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (tippsport) 

Iloona Maria Loos 2.a (õp Merlin Soomets) 7 745p

Kustav Aadu Suislep 2.a (õp Merlin Soomets) 7 495p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 7 439p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (rahvasport)

 IV koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 9 120p

Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 8 973p

Andero Arro 4.c (õp Evelin Nappus) 8 849p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (tippsport) 

Robin Mäesalu  4.c (õp Evelin Nappus) 8 450p

Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus)8 176p

Andero Arro 4.c (õp Evelin Nappus) 8 026p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (rahvasport)

Allondra Vaatsep 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 885p

Sebastian Sadam 5.c (õp Leelo Paesüld) 8 880p

Emily Sild 5.b (õp Anne Vaarpuu)8 870p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (tippsport)

Emily Sild 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 888p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 771p

Marii Uibopuu  5.c (õp Leelo Paesüld) 8 310p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (rahvasport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8 883p

Joonas Küünarpuu 6.b (õp Merle Roos) 8 322p

Mihkel Palusalu 6.b (õp Merle Roos) 8 007p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (tippsport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8 338p

Joonas Küünarpuu 6.b (õp Merle Roos) 8 422p

Maarja Saar 6.b (õp Merle Roos) 8 353p

 

 

I etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (rahvasport)

Iloona Maria Loos  2.a (õp Merlin Soomets)  8542p

Lenna Saarmets 2.a (õp Merlin Soomets)  8456p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 8237p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (tippsport) 

Brent Alexander Camarena Kalamees 2.a (õp Merlin Soomets) 8619p

Iiris Teppor 2.a (õp Merlin Soomets) 8310p

Marie Saar 2.a (õp Merlin Soomets) 8248p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (rahvasport)

 I koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 8824p

II koht Kristo Kaus 4.c (õp Evelin Nappus) 8741p

III koht Hele- Riin Vaabel 4.c (õp Evelin Nappus) 8640p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (tippsport) 

II koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 8597p

III koht Kristo Kaus 4.c (õp Evelin Nappus) 8568p

IV koht Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 8532p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (rahvasport)

Martin Sündema 5.c (õp Leelo Paesüld) 7999p

Miina Rukin 5.b (õp Anne Vaarpuu) 7967p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 7854p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (tippsport)

Miina Rukin 5.b (õp Anne Vaarpuu) 6270p

Marii Sild 5.c (õp Leelo Paesüld) 5937p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 5842p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (rahvasport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8056p

Maarja Saar 6.b (õp Merle Roos) 8009p

Joonas Küünarpuu 6.b (õp Merle Roos) 7997p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (tippsport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 7730p