Daily Archives: 20. okt. 2022

Nutispordi II etapp

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

II etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (rahvasport)

Karel Opikov 6.c (õp Leelo Paesüld)  8628p

Mia Raudsepp 6.b (õp Anne Vaarpuu ) 8491p

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld) 8464p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (tippsport) 

Mia Raudsepp 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8274p

Emily Sild 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8189p

Noah Alnomany 6.a (õp Anne Tõnisson)  8123 p

 

 

I etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 1. kl. (rahvasport)

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  6963p

Sille Lepik 1.b (õp Merle Roos)  6501p

Laura Lausma 1. b(õp Merle Roos)  6235p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 1. kl. (tippsport) 

Sille Lepik 1. b(õp Merle Roos)  6503p

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  5825p

Indrek Undla 1. b(õp Merle Roos)  5602p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (rahvasport)

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko)  6267p

Daniel Indlo 2.b (õp Inna Esko) 4823p

Remi Tiirik 2.b (õp Inna Esko) 4290p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (tippsport) 

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko)  6885p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (rahvasport)

Gerti Figol 4.c (õp Maren Suu)  6424p

Chris- Robin Indlo 4.c (õp Maren Suu)  5643p

Henri Sündema 4.c (õp Maren Suu)  5614p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (tippsport) 

Artur Loos 4.c (õp Maren Suu)  2027 p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (rahvasport)

Juss Ring 5.c (õp Evelin Nappus)  9608p

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  9121p

Robin Mäeasalu 5.c (õp Evelin Nappus)  9044p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (tippsport) 

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  10 473p

Robin Mäeasalu 5.c (õp Evelin Nappus)  8326 p

Sofie Lekarkin 5.c (õp Evelin Nappus)  8321p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (rahvasport)

Markus Raba 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8 409p

Annabel Vaksmann 6.c (õp Leelo Paesüld ) 8 267p

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld)  8 192p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (tippsport) 

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld)  7 594p

Noah Alnomany 6.a (õp Anne Tõnisson)  7 027 p

Saskia Klooster 6.b (õp Anne Vaarpuu)  6 734p