Õpetajad

 

Nimi amet konsultatsioon e-post
Aro, Malle klassiõpetaja kokkuleppel mallearo1@gmail.com
Elmik, Helju raamatukogu helju49@gmail.com
Ender, Andželika klassiõpetaja kokkuleppel annukas111@gmail.com
Esko, Inna klassiõpetaja K 6.tund inna.esko@hla.edu.ee
Gagarina, Kai klassiõpetaja T 6.-7.tund kai.gagarina@gmail.com
Grents, Erko inglise keele õpetaja kokkuleppel erkogrents@gmail.com 
Habak, Lii õpetaja N 6.tund või kokkuleppel liihabak@gmail.com
Jepišov, Ain tehnoloogiaõpetus K kell 15.00-16.00  ain.jepisov@gmail.com
Kaljuvere, Kadri liikumisõpetus kokkuleppel kadrikaljuvere@gmail.com
Karnau, Viive klassiõpetaja kokkuleppel viive.karnau@gmail.com
Kasepalu, Merili klassiõpetaja T, K 7.tund kasekass007@gmail.com
Kure, Targo  IT-tugi tarx99@gmail.com
Küttim, Laine liikumisõpetus kokkuleppel lainekyttim@gmail.com
Lehepuu, Tiia klassiõpetaja kokkuleppel tiialehepuu@gmail.com
Moumets, Merle õppealajuhataja kokkuleppel merle.moumets@hla.edu.ee
Nappus, Evelin klassiõpetaja kokkuleppel evelin.nappus@gmail.com
Nõlvak, Kadri klassiõpetaja kokkuleppel kadri.n6lvak@hla.edu.ee
Paesüld, Leelo klassiõpetaja kokkuleppel leelo.paesyld@gmail.com
Peeters, Mari sotspedagoog  peetersmari@gmail.com
Peterson, Monika klassiõpetaja kokkuleppel peterson.monika@gmail.com
Possul, Epp klassiõpetaja N 6.tund possulepp@gmail.com
Pragi, Marika klassiõpetaja N 6.tund marika.pragi@gmail.com
Rank, Kirsi psühholoog kirsirank@gmail.com
Roos, Merle klassiõpetaja K 7.tund merle.roos@hla.edu.ee
Roosvald, Katre sotsiaalpedagoog katre.roosvald@gmail.com
Rotberg, Bert liikumisõpetaja kokkuleppel  bert.rotberg@hotmail.com
Saareväli, Reet psühholoog  reet.saarevali@mail.ee
Sammel, Taimi klassiõpetaja K 6.tund taimi.sammel@gmail.com
Sein, Tuuli klassiõpetaja R 6.tund tuuli35@gmail.com
Sinimeri, Inge muusikaõpetaja kokkuleppel isinimeri@gmail.com
Soomets, Merlin klassiõpetaja K 6.tund merlins90@gmail.com
Sula, Tiina abiõpetaja kokkuleppel sulatiina@gmail.com
Suu, Maren klassiõpetaja K 6.tund suumaren@gmail.com
Tammeniit, Kirsti muusikaõpetaja K 7.tund või kokkuleppel kitamm@gmail.com
Tammeniit, Piia huvijuht piia.tammeniit@hla.edu.ee
Toompuu, Marika abiõpetaja, õpiabi toompuu.marika@gmail.com
Truuver-Sarrapik, Laine pikapäevarühma kasvataja laine.truuversarrapik@gmail.com
Tõnisson, Anne klassiõpetaja N 6.tund anne.t6nisson@gmail.com
 Tülp, Ulrika liikumisõpetus kokkuleppel  ulrika7@hot.ee
Vaarpuu, Anne klassiõpetaja kokkuleppel annevaarpuu@gmail.com
Õiglas, Malle direktor, rahvatants malle.dir@hla.edu.ee
Üprus, Helge klassiõpetaja K 7.tund helgeuprus@gmail.com