Õpetajad

 

Nimi amet konsultatsioon e-post
Aro, Malle klassiõpetaja, raamatukogu juhataja kokkuleppel malle.aro@hla.edu.ee
Ender, Andželika klassiõpetaja kokkuleppel annukas111@gmail.com
Esko, Inna klassiõpetaja kolmapäeval 7.tund inna.esko@hla.edu.ee
Gagarina, Kai klassiõpetaja kokkuleppel kai.gagarina@gmail.com
Grents, Erko inglise keele õpetaja kokkuleppel erkogrents@gmail.com 
Habak, Lii õpetaja liihabak@gmail.com
Jepišov, Ain tehnoloogia õpetaja kolmapäeval 15.15-16.15  ain.jepisov@gmail.com
Kaljuvere, Kadri liikumisõpetaja kokkuleppel kadrikaljuvere@gmail.com
Karnau, Viive õpetaja kolmapäeval 6. või 7.tund või kokkuleppel viive.karnau@gmail.com
Kasepalu, Merili klassiõpetaja kokkuleppel kasekass007@gmail.com
Koogas, Lauri  klassiõpetaja lauri.koogas@hla.edu.ee
Kure, Targo  IT-tugi, majandusjuhataja targo.kure@hla.edu.ee
Küttim, Laine liikumisõpetaja lainekyttim@gmail.com
Lehepuu, Tiia klassiõpetaja neljapäeval 6.tund tiialehepuu@gmail.com
Moumets, Merle õppejuht kokkuleppel merle.moumets@hla.edu.ee
Mustkivi, Anna-Maria õpetaja anna-maria.mustkivi@hla.edu.ee
Nappus, Evelin klassiõpetaja neljapäev 7.tund, muul ajal kokkuleppe evelin.nappus@gmail.com
Nõlvak, Kadri klassiõpetaja teisipäeval 6.tund või kokkuleppel kadri.n6lvak@hla.edu.ee
Paesüld, Leelo klassiõpetaja kokkuleppel leelo.paesyld@gmail.com
Peterson, Monika klassiõpetaja kokkuleppel peterson.monika@gmail.com
Possul, Epp klassiõpetaja teisipäeval 13.25-14.10 possulepp@gmail.com
Pragi, Marika klassiõpetaja kokkuleppel marika.pragi@gmail.com
Rank, Kirsi psühholoog kirsirank@gmail.com
Roos, Merle klassiõpetaja teisipäeval 6.tund või kokkuleppel merle.roos@hla.edu.ee
Roosvald, Katre sotsiaalpedagoog katre.roosvald@gmail.com
Rotberg, Bert liikumisõpetaja kokkuleppel  bert.rotberg@gmail.com
Saareväli, Reet psühholoog  reet.saarevali@mail.ee
Sammel, Taimi klassiõpetaja teisipäev 7.tund muul ajal kokkuleppel taimi.sammel@gmail.com
Sein, Tuuli klassiõpetaja teisipäeval 7.tund tuuli35@gmail.com
Sinimeri, Inge muusikaõpetaja isinimeri@gmail.com
Soomets, Merlin klassiõpetaja teisipäeval 6.tund merlins90@gmail.com
Sula, Tiina abiõpetaja kokkuleppel sulatiina@gmail.com
Suu, Maren klassiõpetaja suumaren@gmail.com
Tammeniit, Kirsti muusikaõpetaja esmaspäeval 6.tund või kokkuleppel kitamm@gmail.com
Toompuu, Marika abiõpetaja, õpiabi kokkuleppel toompuu.marika@gmail.com
Truumets, Liisi HEVKO  liisi.truumets@hla.edu.ee
Truuver-Sarrapik, Laine pikapäevarühma kasvataja  kokkuleppel laine.truuversarrapik@gmail.com
Tõnisson, Anne klassiõpetaja kokkuleppel anne.t6nisson@gmail.com
 Tülp, Ulrika liikumisõpetaja  ulrikatulp@gmail.com
Vaarpuu, Anne klassiõpetaja kokkuleppel annevaarpuu@gmail.com
Õiglas, Malle direktor  kokkuleppel malle.dir@hla.edu.ee
Üprus, Helge õpetaja, huvijuht  teisipäev 7.tund helgeuprus@gmail.com
Tohv, Milleenia huvijuht   milleenia.tohv@hla.edu.ee