Õpetajad

 

Nimi amet konsultatsioon e-post
Aro, Malle klassiõpetaja kokkuleppel mallearo1@gmail.com
Elmik, Helju raamatukogu helju49@gmail.com
Ender, Andželika klassiõpetaja kokkuleppel annukas111@gmail.com
Gagarina, Kai klassiõpetaja kokkuleppel (T kell 12.30-15) kai.gagarina@gmail.com
Grents, Erko inglise keele õpetaja kokkuleppel erkogrents@gmail.com 
Habak, Lii õpetaja T, K 6. või 7. tund liihabak@gmail.com
Jepišov, Ain tehnoloogiaõpetus T 15.00 – 16.00  ain.jepisov@gmail.com
Kaljuvere, Kadri liikumisõpetus kokkuleppel kadrikaljuvere@gmail.com
Karnau, Viive klassiõpetaja kokkuleppel viive.karnau@gmail.com
Kasepalu, Merili klassiõpetaja  kokkuleppel T,K või N kasekass007@gmail.com
Koplik, Jaan tehnoloogiaõpetus jaankplk@gmail.com
Kure, Targo  IT-tugi E-R kell 8.00-15.00 tarx99@gmail.com
Küttim, Laine liikumisõpetus T kellaaeg kokkuleppel lainekyttim@gmail.com
Lehepuu, Tiia klassiõpetaja  kokkuleppel tiialehepuu@gmail.com
Maiste, Milvi sotsiaalpedagoog E-R kell 8.00-15.00 milvim@gmail.com
Moumets, Merle õppealajuhataja kokkuleppel T,K või N merlemoumets@gmail.com
Nappus, Evelin klassiõpetaja kolmapäev ja neljapäev 6. tund evelin.nappus@gmail.com
Paesüld, Leelo klassiõpetaja N 6.tund või kokkuleppel leelo.paesyld@gmail.com
Peetris, Karl huvijuht  – peetriskarl@gmail.com
Peterson, Monika klassiõpetaja kokkuleppel peterson.monika@gmail.com
Possul, Epp klassiõpetaja E 6. tund possulepp@gmail.com
Pragi, Marika klassiõpetaja kokkuleppel marika.pragi@gmail.com
Rank, Kirsi psühholoog teisipäeval ja kolmapäeval kirsirank@gmail.com
Roos, Merle klassiõpetaja N 6. t merleroos74@gmail.com
Roosvald, Katre sotsiaalpedagoog E-R kell 8.00-16.00 katre.roosvald@gmail.com
Saareväli, Reet psühholoog reedel  reet.saarevali@mail.ee
Sammel, Taimi klassiõpetaja K 6.tund taimi.sammel@gmail.com
Sein, Tuuli klassiõpetaja reedel 5.tund tuuli35@gmail.com
Sinimeri, Inge muusikaõpetaja K 6. tund või kokkuleppel isinimeri@gmail.com
Soomets, Merlin klassiõpetaja Inglise keel – N 6.tund, 1. kl T 5.tund merlins90@gmail.com
Sula, Tiina abiõpetaja kokkuleppel sulatiina@gmail.com
Suu, Maren klassiõpetaja esmasp; 5. tund või kokkuleppel suumaren@gmail.com
Tammeniit, Kirsti muusikaõpetaja kokkuleppel T, K, N kitamm@gmail.com
Tomingas, Aavo liikumisõpetus kokkuleppel tomingasaavo@gmail.com
Toompuu, Marika abiõpetaja, õpiabi toompuu.marika@gmail.com
Truuver-Sarrapik, Laine pikapäevarühma kasvataja kokkuleppel laine.truuversarrapik@gmail.com
Tõnisson, Anne klassiõpetaja  kokkuleppel anne.t6nisson@gmail.com
 Tülp, Ulrika liikumisõpetus kokkuleppel  ulrika7@hot.ee
Vaarpuu, Anne klassiõpetaja T 6. tund või kokkuleppel annevaarpuu@gmail.com
Õiglas, Malle direktor, rahvatants kokkuleppel malle.dir@hla.edu.ee
Üprus, Helge klassiõpetaja R 6.tund helgeuprus@gmail.com