Õpilased

I A  klassijuhataja – Andželika Ender

1. Andrejev, Timur
2. Kaus, Kertu
3. Kukuškin, Harli
4. Pajunurm, Andry
5. Sedman, Oskar
6. Sirila, Markkus

I B  klassijuhataja – Taimi Sammel

1. Arusaar, Simon
2. Felman, Merlin
3. Istomin, Marja Leena
4. Kargašina, Anastasija
5. Klooster, Kärt
6. Kuuseõis, Kristofer Eric
7. Laurits, Kert-Erik
8. Laus, Anna
9. Liik, Kertu
10. Lõps, Kalvin
11. Mark, Olivia
12. Merilo, Oliver
13. Mihailova, Kristina
14. Nelke, Emili
15. Pall, Helena
16. Pragi, Eneli
17. Rannamäe, Mihkel Mehis
18. Saareväli, Gustav
19. Tomson, Kaspar
20. Tomusk, Koit Kuldar
21. Valdmann, Siim Sergo

I C klassijuhataja – Evelin Nappus

  1. Annamaa, Nora
  2. Arro, Andero
  3. Ender, Sandra-Liis
  4. Ikmelt, Janett
  5. Kaus, Kristo
  6. Kiil, Annabel
  7. Kruusma, Gertu
  8. Kure, Kaspar
  9. Liiv, Lisanna Marii
  10. Maar, Tristan
  11. Mäesalu, Robin
  12. Nurm, Toomas
  13. Ring, Juss
  14. Saar, Grete
  15. Sarapik, Rico
  16. Soone, Marta
  17. Strauss, Gloria Magdalena
  18. Talvistu, Elsa Johanna
  19. Tameri, Mihkel
  20. Vaabel, Hele-Riin
  21. Villers, Rasmus

II A  klassijuhataja – Anne Tõnisson

  1. Felman, Sandra
  2. Igalaan, Eerik Laur
  3. Kostanevich, Maksim
  4. Kotiv, Taavi
  5. Perhold, Genert
  6. Põikel, Aile
  7. Põldmaa, Grete-Liis
  8. Sepp, Simon
  9. Valdma, Friida
  10. Villers, Anneliis

II B  klassijuhataja – Anne Vaarpuu

  1. Arike, Lisandra
  2. Arro, Roland Tristan
  3. Borchers, Sophie Elisabeth
  4. Graudin, Robin
  5. Klooster, Saskia
  6. Kuinberg, Ann Heleen
  7. Kukuškin, Kristina
  8. Kõrv, Mia Sofie
  9. Kübarsepp, Kreete
  10. Leit, Laura-Liisa
  11. Müür, Jakob
  12. Nau, Kasper
  13. Nuut, Marta
  14. Raba, Markus
  15. Raudsepp, Mia
  16. Rukin, Miina
  17. Saareväli, Oskar
  18. Saarna, Getter
  19. Sild, Emily
  20. Zaboronok, Gleb
  21. Tokko, Lotte-Liis
  22. Tuiaskova, Mariia
  23. Vaatsep, Allondra
  24. Vallik, Hendrik

II C  klassijuhataja – Lii Habak

1. Allmets, Tauri
2. Armuand, Andri
3. Black, Joseph Johannes
4. Figol, Grettel
5. Gomozov, Gleb
6. Laasi, Rebecca Riin
7. Nebokat, Sofia
8. Ojasoo, Moona
9. Opikov, Karel
10. Paesüld, Pelle
11. Prikmann, Targo
12. Päeva, Karoliina
13. Pärnaste, Keetele
14. Rüü, Andri
15. Saar, Marili
16. Saarmets, Johanna
17. Sadam, Sebastian
18. Sild, Marii
19. Sündema, Martin
20. Toht, Tanel
21. Uibopuu, Marii
22. Uusoja, Kert-Christopher
23. Vaksmann, Annabel
24. Villand, Mattias Andero

III A klassijuhataja – Merili Kasepalu

  1. Kalvik, Kätriin-Lisete
  2. Keldrima, Marten Alvin
  3. Krikk, Keira
  4. Liivmaa, Mikk
  5. Lingkreim, Andreas
  6. Lõps, Kaius
  7. Metsar-Villakov, Delisa
  8. Männiste, Mikk Märten
  9. Osa, Ken-Ruben
  10. Parel, Karola
  11. Rannamäe, Tormi Andreas
  12. Rüütle, Sander
  13. Siimut, Maria Mai
  14. Suislep, Uku
  15. Sula, Liisi
  16. Tanneberg, Karolin
  17. Trumm, Jass Eduard
  18. Unt, Alfred Reinhold
  19. Uspenski, Kata Ria
  20. Vahur, Gert
  21. Viiret, Lilia

III B  klassijuhataja – Merle Roos

  1. Järvi, Kaspar
  2. Kaasik, Annabel
  3. Kariste, Jaron
  4. Kirs, Kirke Mariken
  5. Küttim, Drevon
  6. Küünarpuu, Joonas
  7. Liin, Maarek
  8. Masing, Ron Edward
  9. Melb, Rihanna
  10. Nõmm, Romet
  11. Palu, Olle
  12. Palusalu, Mihkel
  13. Poljanski-Antšarov, Kristjan
  14. Põder, Evelin
  15. Pähn, Otto
  16. Saar, Maarja
  17. Saveljev, Aleksander
  18. Sirila, Mattias
  19. Tameri, Liisa
  20. Tooma, Carola
  21. Vali, Kädrit

II C  klassijuhataja – Viive Karnau

  1. Bevz, Artur
  2. Narusk, Liisa
  3. Nikolajev, Ruslan
  4. Ojamu, Keven-Adrian
  5. Olop, Gerd- Markus
  6. Roogla, Markus
  7. Sinijärv, Martin

IV B  klassijuhataja – Monika Peterson

  1. Karm, Renate
  2. Kokk, Frida Mei
  3. Kukuškin, Kamilla
  4. Kuuskmann, Sten
  5. Küttim, Ats
  6. Laitamm, Rovien
  7. Liivlaid, Mia-Marii
  8. Möll, Melanie
  9. Nõmm, Margus
  10. Paat, Anni
  11. Pillai, Andra
  12. Pipar, Jane-Liis
  13. Ristmägi, Morten
  14. Saar, Samuel
  15. Siht, Andra
  16. Sirel, Robin
  17. Sõber, Laura-Liisa
  18. Tootson, Markus
  19. Vapper, Johanna
  20. Väli, Liisa

IV C  klassijuhataja – Helge Üprus

  1. Adelman, Martin
  2. Fedotov, Marleen
  3. Gomozova, Lika
  4. Hatto, Karl
  5. Jõgisoo, Remi Mart
  6. Kohava, Kätrin
  7. Korbe, Keili
  8. Laanemaa, Saskia
  9. Linnas, Jan-Jarek
  10. Luik, Caspar
  11. Matvei, Gregor
  12. Põldmaa, Kert-Andero
  13. Rannamäe, Mart Sander
  14. Raudsepp, Marleen
  15. Saar, Laurits
  16. Saareväli, Johannes
  17. Säde, Ronaldo
  18. Tammeleht, Laura
  19. Toomingas, Jörn Markus
  20. Trik, Markus

V  klassijuhataja – Külli Kivi

  1. Kasepalu, Mirko

V A  klassijuhataja – Merlin Soomets

  1. Jaaska, Sander
  2. Kalda, Marii
  3. Kalvik, Gregor
  4. Laurson, Rasmus
  5. Möll, Mathias
  6. Oorn, Orlando
  7. Opikov, Raul
  8. Orgla, Ida
  9. Palu, Luise
  10. Pärnpuu, Kaimar
  11. Rea, Jasper
  12. Rimkus, Kristjan
  13. Saar, Marten
  14. Smirnov, Elar
  15. Soome, Hendrik
  16. Stamberg, Arianna Lisee
  17. Söderholm, Reio
  18. Sündema, Anti
  19. Tetto, Evert
  20. Zimmer, Mathias
  21. Urra, Rasmus

V B  klassijuhataja – Leelo Paesüld

  1. Alemaa, Andero
  2. Borchers, Marie Luise
  3. Elmers, Mattias
  4. Ender, Loora-Lisandra
  5. Erstu, Georg Aurel
  6. Jugapuu, Tristan
  7. Kaljuveer, Rasmus Maximus
  8. Kaustel, Rayen
  9. Laksberg, Rauno
  10. Lepp, Carmo
  11. Lepp, Katrin
  12. Noot, Norbert
  13. Paimets, Keilin
  14. Saarjõe, Kennert
  15. Saul, Laas-Joonas
  16. Tohter, Marelle-Lisett
  17. Unt, Reimo
  18. Vali, Timon
  19. Vuksta, Keven
  20. Värv, Kermi

 V C  klassijuhataja – Krista Kütt

  1. Astra, Kert
  2. Borman, Marten
  3. Grinkin, Sandra
  4. Karila, Raiko
  5. Liibert, Ralf
  6. Maripuu, Marten
  7. Prikmann, Jarmo
  8. Raidma, Ragnar
  9. Sepp, Robert Andreas
  10. Tomilov, Stiven
  11. Vinogradov, Lisandra

 VI A  klassijuhataja – Tuuli Sein

  1. Adamson, Rihhard
  2. Altoja, Joosep Arno
  3. Armuand, Seleri-Stella
  4. Erstu, Tormi
  5. Kasvand, Kaspar
  6. Kollom, Martin Oliver
  7. Kuusik, Rasmus
  8. Kõiv, Grete- Liis
  9. Laksberg, Mairit
  10. Laurmann, Emily
  11. Leier, Georg Johannes
  12. Madiberg, Morgan Harold
  13. Mark, Oliver
  14. Masing, Karl Robert
  15. Pärnpuu, Eboni
  16. Raatpalu, George
  17. Schönberg, Sonja
  18. Sinijärv, Brigitta
  19. Sula, Taavi
  20. Veske, Grete

VI B  klassjuhataja – Tiia Lehepuu

  1. Bondarenko, Marina
  2. Brock, Sarah-Sofia
  3. Djakonov, Kevin
  4. Gomozova, Arina
  5. Ilisson, Gregor
  6. Kaljurand, Carola
  7. Khenchel, Dastin
  8. Kohava, Mirko
  9. Kokk, Mia Aurelia
  10. Kollom, Kristjan Mihkel
  11. Küttim, Andero
  12. Luha, Triin
  13. Meeles, Angela
  14. Mursal, Maribel
  15. Reintal, Henri-Eerik
  16. Saul, Angela
  17. Silmberg, Toomas
  18. Vare, Kert Markus
  19. Veiker, Rene
  20. Viispert, Arti
  21. Vingissaar, Joosep

VI C  klassijuhataja –  Maren Suu

  1. Jakobson, Berit
  2. Julge, Timo
  3. Karasjov, Renat
  4. Kardin, Miina- Sofia
  5. Korpatšov, Vladimir
  6. Kukuškin, Kermo
  7. Küttim, Karel
  8. Maivel, Mihkel
  9. Sasse, Gert
  10. Sirel, Henry
  11. Vändra, Germo

 VÄIKEKLASS 3 – 5  klassijuhataja – Malle Aro, Marika Pragi

  1. Järvsaar, Kristen Marten
  2. Kevel, Deniel
  3. Kingissepp, Kerdo