Daily Archives: 31. mai 2018

Algklasside olümpia 30.mai 2018

Osalesime kolmapäeval algklasside olümpial Haapsalu staadionil ning meie kooli lapsed esinesid võimsalt, tõime staadionilt ära mitmeid medaleid  🙂

1. klasside arvestuses

Pallivise: Kreete Kübarsepp III koht

400m jooks: Andri Rüü võitis oma jooksu suurelt, kuid jäi kokkuvõttes 4ndaks, kaotades kolmanda kohe vaid mõne sajandikuga.

Esimeste klasside pendelteatejooksus II koht , jooksus osalesid:

• Andri Rüü
  • Karel Opikov
  • Targo Prikmann
  • Andri Armuand
  • Mattias Andero Villand
  • Johanna Saarmets
  • Kreete Kübarsepp
  • Sophia Elisabeth Borchers
  • Getter Saarna
  • Emily Sild

2. klasside arvestuses

Kaugushüpe: Kaspar Järvi II koht  ning Marten Alvin Keldrima III koht. Tüdrukute kaugushüppes jäi Kata Ria Uspenski 4ndaks kaotades kolmanda koha 2 sentimeetriga ning Maarja Saar 5ndaks kaotades Kata Riale 10 cm.

400m jooks: Kata Ria Uspenski I koht ning Kaspar Järvi I koht

3. klasside arvestuses

400m jooks: Laurits Saar II koht

Kolmandate klasside pendelteatejooksus III koht, joksus osalesid:

• Melanie Möll
  • Renate Karm
  • Frida Mei Kokk
  • Keili Korbe
  • Kätrin Kohava
  • Rovien Laitamm
  • Morten Ristmägi
  • Samuel Saar
  • Laurits Saar
  • Jan-Jarek Linnas

Järgmise ja palju tugevama aastani 🙂

Heategevuslik teatejooks

Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus nad annavad oma panuse eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud.

Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Siin õpivad meie noored maast madalast hoolima inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hindama heategemise tähtsust. Ning loodetavasti oskavad noored sellevõrra rohkem väärtustada ka oma võimalusi liikuda ja sporti teha.

Ka meie kooli 5.-6. klasside lapsed käisid jooksmas lausa 7 võistkonnaga. Ilmaga meil vedas ning lapsed olid rõõmsad. Eks võistluspinge tuli ikka veidi peale, kuigi kõik teadsid et võitjaid ei selgitata 🙂

Iga osaleja sai heategevusliku T-särgi ning diplomi osalemise kohta.

Aitäh ja järgmise aastani 🙂