Daily Archives: 12. märts 2019

Kohilas toimusid Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli piirkondlikud finaalvõistlused 1.-3. klasside rahvastepallis.  Meie osalesime nendel võistlustel oma noormeestega, saavutades väga hea 3nda koha.

Võistlus oli pingeline, kuid võitsime targalt mängides kõik mängud alagrupis ning tagasime sellega endale edasipääsu poolfinaali, kus saime vastaseks teise alagrupi teise koha tiimi. Mäng läks kolmanda geimi peale, mille me kahjuks läbi apsakate kaotasime. Treenerina jäi see poolfinaal kõvasti hinge kriipima, kuna Algkooli lapsed olid selgelt üle vastastest, kuid paar viga meie poolt ja kahtlased otsused kõrgemalt maksid meile kätte.  Selle kaotuse tõttu, läksime kolmanda- neljanda koha mängule, kus saime võidu ning kindlustasime endale kolmanda koha.

Kuressaare tiim, keda me alagrupis võitsime, pääses teise alagrupi tiimi võites finaali ning võitis terve võistluse. Seega võib olla poiste üle veel uhkem, kuna me siiski päeva tugevaimat tiimi võitsime. Ka vastaste käest oli rõõm kuulda, et pakkusime neile päeva raskeima lahingu.

Mänge oli järjest palju ja eks see mõjus poistele väsitavalt aga nad pidasid ilusti lõpuni vastu ning saime selle, mille saama pidime.  Hiljem õhtul koju sõites polnud aga väsimusest  märkigi ja oleks võinud ühe võistluse veel maha pidada. Poisid olid ägedad ja väga viisakad vastaste vastu.

Mängisime koosseisus:

Andri Rüü

Kristjan Poljanski-Antšarov

Marten Alvin Keldrima

Kaspar Järvi

Drevon Küttim

Sander Rüütle

Kerdo Kingissepp

Olle Palu.

Parimaks mängijaks tunnistati Marten Alvin Keldrima.

Õpetaja Ulrika Tülp.

Veel infot Läänemaa võistkondade kohta siit

Loe edasi Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli piirkondlikud finaalvõistlused 1.-3. klasside rahvastepallis