Daily Archives: 24. märts 2020

Meie koduõpe!

Hea koolipere!

Oleme esimese koduõppe nädala selja taha jätnud. See oli täiesti teistmoodi ja uus kõikidele osapooltele. Kindlasti oli kõikidel palju õppimist, oli kergemaid ja raskemaid olukordi. Aga me saime hakkama! Suur aitäh teile mõistmise ja toimetamise eest. Me teeme seda kõik koos ja kui toetame teineteist, siis on natukenegi kergem.

Nüüd siis teine nädal ja loodan, et oleme oma päevaplaanid paika loksutanud, süsteem on omasem ja olukord tuttavam. Soovin kõigile rahulikku meelt, märkamist ja hoolivust. Hetkel on väga oluline suhtlemine ja oma murede – rõõmude jagamine. Õnneks on meil eKool, meilid ja teised toredad keskkonnad, mis annavad võimaluse suhtlemiseks.

Olge ikka kodus, aga püüdke  olla iga päev ka natuke õues – liikuda metsas. Ärge kohtuge sõpradega, vaid minge välja oma perega.

Hoidke oma peret  ja hoolige oma lähedastest!

Soovin kõigile tugevat tervist, positiivsust, kannatlikkust ja jõudu!

Malle Õiglas