Daily Archives: 16. jaan. 2023

Läänemaa KSL saalijalgpall 4.-6. klass

Esmaspäeval 16.01.23 toimusid Haapsalus Wiedemanni spordihoones Läänemaa KSL saalijalgpalli võistlused 4.-6. klassidele. Võistlused osutusid see aasta ülipopulaarseks ning kokku tuli lausa 10 võistkonda koguni 81 last, kes olid valmis endast kõik andma, et näidata ilusat mängu.

Tänase turniiri tegi eriliseks asjaolu, et Eesti Jalgpalliliit tuli meie turniiri külastama, suhtles lastega ning jagas ka auhindu. Suure jalgpalli toomine väiksematesse kohtadesse on alati ülitore kogemus lastele. Aitäh Eesti Jalgpalliliit, et hoiad väikeseid kohti meeles ning olete nõus ikka külastama ja aitama!

Turniiri lõpp muutus täna eriti põnevaks, sest teise alagrupi viimane mäng otsustas, kes läheb finaali ning kes kolmanda neljanda koha mängule. Mäng toimus Palivere ja Oru vahel ning Palivere suutis endast siiski rohkem anda ja võttis Oru üle 1:0 võidu, mis tähendas, et Palivere sai finaali! Ning tänu sellele sai Haapsalu Põhikool 3.-4. koha mängule, kuna nende edasi saamine oli sattunud kahtluse alla esimest korda üle mitme aasta.

Haapsalu Linna Algkooli esimene võistkond mängis täna väga rahulikult, kuid südikalt igas mängus. Terve turniiri jooksul ei lastud endale lüüa ühtegi väravat, ise löödi vastastele 15 väravat. Finaalis suudeti Palivere alistada 3:0 ning saime karika õhku tõsta.

Haapsalu Linna Algkooli teine võistkond suutis HPK käest varastada punkte, kuid kahjuks kokkuvõttes alagrupist edasi ei pääsetud. Päeva ainuke tüdrukute tiim, oli Haapsalu Linna Algkoolist ning nad  suutsid Taebla Koolile lüüa värava, kuid kahjuks punkte ei tulnud ning edasi ei pääsetud.

Esikolmik:

1. Haapsalu Linna Algkool

2. Palivere Põhikool

3. Haapsalu Põhikool

Võitja võistkonnas mängisid: Rasmus Villers, Kaspar Kure, Andri Rüü, Kalvin Lõps, Mattias Andero Villand, Timur Andrejev, Robin Graudin, Braien Lumiste