4.-5. klassi rahvastepalli piirkondlikust finaalist Haapsalu Linna Algkoolile 2 kolmandat kohta!

Õnnitleme!

Teisipäeval, 19. aprillil, toimus Orissaares “Dumle rahvastepalli” piirkondlik finaal. Läänemaalt olid võistlemas Haapsalu Linna Algkooli poisid ja tüdrukud ning Ridala Põhikooli tüdrukud.

Kokku osales poiste võistkondi 8 koolist ja mängud toimusid 2 alagrupis. Haapsalu Linna Algkooli võistkond võitis enda alagrupi, kohamängudes mindi kokku Kuressaare Hariduse Kooliga, kellele kaotati. 3.-4. koha mängus alistati Audru Kooli võistkond ning tulemuseks tubli kolmas koht. Võistkonnas mängisid Rasmus Villers (võistkonna parim mängija), Andri Rüü, Targo Prikman, Kristo Kaus, Mihkel Tameri, Timur Andrejev, Braien Lumiste ja Karel Opikov.

Tüdrukutel osales võistlustel 7 kooli ja kõik mängisid kõigiga läbi. Haapsalu Linna Algkooli tüdrukud võitsid 6 mängust 4 ja kaotasid 2. Sama punkti seisuga olid ka Ridala Põhikool Ja Pärnu Raeküla Kool.  Järgmisena vaadati geimide suhet ja sellega tuli Ridala Põhikool teiseks. Haapsalu Linna Algkoolil ja Pärnu Raeküla koolil oli võrdselt ka geimi võite ja kaotusi. Otsutavaks said geimipunktid, mida meie tüdrukutel oli rohkem. Tulemuseks igati võidetud kolmas koht. Võistkonnas mängisid Saskia Klooster (võistkonna parim mängija), Johanna Saarmets, Rebecca Riin Laasi, Sofia Nebokat, Emily Sild, Lisanna Marii Liiv, Rita-Lii Urra ja Lisandra Arike.

Õpilasi juhendasid õpetajad Ulrika Tülp ja Kadri Kaljuvere

Palju õnne võitjatele!