4.-5. klasside rahvastepalli võistlustelt poistele I koht ja tüdrukutele II koht.

Õnnitleme!

4. aprillil toimusid 4.-5. klasside tüdrukutele ja poistele rahvastepalli võistlused. Võistlustel osales 8 poiste võistkonda ja 7 tüdrukute võistkonda. Haapsalu Linna Algkool võistles kokku 4 võistkonnaga.

HLA poiste I võistkond võitis enda alagrupi ja ka finaalis võideti  Oru kooli võistkonda.

HLA 1 võistkonnas mängisid: Rasmus Villers, Timur Andrejev,  Andri Rüü, Targo Prikman, Mattias Andero Villand,  Mihkel Tameri, Kristo Kaus, Noah Elnoamy

HLA 2 võistkond kahjuks oma alagrupist edasi ei pääsenud. Võistkonnas mängisid: Karel Opikov,  Andri Armuand, Robin Graudin, Markus Raba, Karl Kumel,  Kaspar Kure, Robin Mäesalu.

Tüdrukute võistkonnad pääsesid mõlemad enda alagrupist edasi. Hla 1 võistkond võitis enda alagrupi ja Hla 2 võistkond jäi enda alagrupis teiseks.

HLA 1 võistkond kaotas finaalis väga tasavägises mängus Ridala Põhikooli võistkonnale, keda alagrupis võideti.  HLA 1 võistkonnas mängisid: Johanna Saarmets, Saskia Klooster, Emily Sild,  Getter Saarna,  Lisandra Arike, Eneli Pragi,  Nora Annama ja Marii Sild.

HLA 2 võistkond kaotas 3.-4. koha mängus Uuemõisale ja tuli leppida 4. kohaga. Võistkonnas mängisid: Annabel Vaksman, Sofia Nebokat, Kreete Kübarsepp, Gloria Magdalena Strauss, Sofie Lekarkin, Gertu Kruusma, Lisanna Marii Liiv ja Mia Sofie Kõrv.

Võistkondi juhendasid Ulrika Tülp, Kadri Kaljuvere ja Bert Rotberg.

Aitäh kõikidele võistlejatele ja palju õnne võitjatele!