Algklasside koduOlümpialt meie koolile 10 medalit!

See aasta jäi kevadel kergejõustiku võistlus Algklasside olümpia eriolukorra tõttu ära. Selle asemel otsustati korraldada sügisel Algklasside koduOlümpia- võistlused toimusid koolides kohapeal vahemikus 14.-30. september.  Osaleda said 2.-4. klassi õpilased. Aladest võisteldi kaugushüppes ja palliviskes. Meie spordipäeva tulemuste alusel võitsid lausa 10 õpilast Algklasside koduOlümpialt medali!

2. klassi tüdrukute parim kaugushüppaja oli Ann Matilde Saar tulemusega 2.85, kolmandale kohale tuli Johanna Vallik tulemusega 2.77. Palliviskes tuli 3. kohale Viktoria Kostanevich tulemusega 14m.

3. klassi poistest võitsid hõbemedalid Rasmus Villers ja Mihkel Tameri. Rasmus teenis hõbemedali hüpates kaugust 3.38 ja Mihkel visates palli 35 m.

4. klassi tüdrukutel tuli palliviskes lausa kolmikvõit. Esimesele kohale tuli Annabel Vaksmann, visates palli 25,5 m, teise koha sai Johanna Saarmets, tulemusega 23 m. Kolmandale kohale tuli Emily Sild, kes viskas palli 21 m.

4. klassi poistest tuli kaugushüppes kolmandale kohale Oskar Saareväli, tulemus 3,34. Palliviskes tuli teisele kohale Andri Rüü, kes viskas palli 34 m.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Medalid toimetame võitjateni esimesel võimalusel 🙂