Algklasside Olümpia 2016

10. mail 2016 toimus kergejõustiku võistlus Algklasside Olümpia. 1-3 klassi poisid ja tüdrukud võistlesid pendelteatejooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 400 m jooksus. Haapsalu Linna Algkooli õpilased saavutasid mitmeid poodiumikohti.

Pendel teatejooksus tulid I, II ja III klasside võistkonnad kõik II kohale.

I klassi võistkonda kuulusid Renate Karm, Anni Paat, Frida Mei Kokk, Keili Korbe, Kätriin Kohava, Rovien Laitamm, Morten Ristmägi, Samuel Saar, Caspar Luik ja Laurits Saar.

II klassi võistkonda kuulusid Luise Palu, Marie Luise Borchers, Keilin Paimets, Loora Lisandra Ender, Rasmus Maximus Kaljuveer, Reimo Unt, Hendrik Soome, Kaimar Pärnpuu ja Sander Jaaska.

III klassi võistkonda kuulusid Mia Adele Rahuvarm, Anni Paat, Mairit Laksberg, Krisse Mastakov, Maria Toom, Luise Palu, George Raatpalu, Morgan Madiberg, Oliver Mark, Arti Viispert, Rene Veiker.

I klassis võidutsesid Haapsalu Linna Algkooli poisid Rovien Laitamm ning Laurits Saar, lisaks 400m võidule tuli Rovien II kohale kaugushüppes. Morten Ristmägi tuli III kohale palliviskes.

II klassis võitsid 400m II koha Marie Luise Borchers tüdrukute arvestuses ning Hendrik Soome poiste arvestuses. III  kohale tuli kaugushüppes Sander Jaaska. Luise Palu võitis tüdrukute palliviskes II koha ning Reimo Unt poiste palliviskes III koha.

III klassis tuli tüdrukute 400 m jooksus II kohale Mia Adele Rahuvarm. Kaugushüppes võitis Mia Adele I koha ning poistest saavutas III koha George Raatpalu. Palliviskes võitis III koha Maria Toom ning poistest tuli II kohale George Raatpalu.