Eesti Koolispordi Liidu jalgpallivõistlused 1.-3. kl.

Reedel 08.12.17 käisime HLA väiksematega Lihulas jalgpalli mängimas. Tegu oli sõbraliku turniiriga, kus meenutasime noortele jalgpalli võlusid ning ausa mängu reegleid.  See on võistlus, mis on ellu kutsutud Eesti KSL ja Eesti Jalgpalli Liidu ühisprojektina, kus põhirõhk on spordi ja liikumise tähtsustamisel.

“Turniiril oli kaks eraldi võistlust. Hommikupoolikul võtsid mõõtu suuremad koolid ja pärastlõunal maakoolid. Kõikide laste mängulust väärib suurt kiitust. Lisaks jalgpallilaste enda suurele rõõmule ja tahtmisele elasid pisikestele pallivõluritele platsi ääres ja tegelikult juba ka plasti peal kaasa nii õpetajad kui ka lapsevanemad. Lapsed leidsid uusi sõpru ja mängkaaslasi.”   http://www.laanlane.ee/2017/12/11/lihulas-peetud-eesti-koolispordi-liidu-jalgpallivoistlustel-osales-10-voistkonda/

HLA osales lausa kahe võistkonnaga, teise ja kolmanda klassi ühisvõistkond ning pisemad esimese klassi tublid jalkapoisid. Eesmärk oli anda esimese klassi lastele aimu, mida tähendab kooli esindada spordivõistlustel ning näha selle lõbusat ja tegusat poolt.

Kõik lapsed läksid võistlustele naerul suu ja säravate silmadega ning väike võistlusnärv oli bussis tunda, kui Lihula poole teel olime. Kohale jõudes andsid poisid endast kõik, jäädes seejuures sõbralikuks kaasõpilaste ja vastaste suhtes. Lihulast tagasi sõitsime esimese ja viimase asetusega tabelis, seega panime kahe tiimiga ilusa raami turniiritabelile ümber. Poisid olid vahvad ja said kindlasti positiivse emotsiooni kaasa, eriti suur kiitus vapratele esimese klassi noormeestele, kes vaatamata noorele koosseisule võitlesid lõpuni.

Meie kooli 13 vahvat noormest olid :

• Olle Palu
  • Morten Ristmägi
  • Samuel Saar
  • Andri Armuand
  • Drevon Küttim
  • Marten Alvin Keldrima
  • Kaspar Järvi
  • Sander Rüütle
  • Andri Rüü
  • Tanel Toht
  • Targo Prikmann
  • Markus Raba
  • Jakob Müür

Aitäh poisid, oli väga vahva päev minu jaoks ja loodan, et ka teie jaoks!