Haapsalu Linna Algkool on Läänemaa meister 1.-3. rahvastepallis!

Õnnitleme!

11. aprillil kohtusid Läänemaa koolide 1.-3. klassi lapsed, et võtta mõõtu rahvastepallis. Meie koolist osales 2 poiste ja 2 tüdrukute võistkonda.

Haapsalu linna algkooli poiste kui ka tüdrukute I võistkond tuli kuldmedalile. HLA 1 võistkond võitis enda alagrupi ja alistas kohamängudes Palivere 2:0, tagades nii koha finaalmängus. Finaal mängiti Oru kooli poiste vastu, keda võideti samuti 2:0. Hla 1 võistkonnas mängisid: Braien Lumiste, Oliver Jugapuu, Kris Robin Indlo, Henri Sündema, Kenert Kivirand, Taaniel Filip Tamm, Kris Leplaid ja Hannes Vaksman.

Poiste II võistkond näitas ka väga ilusat mängu, kahjuks alagrupist edasi ei pääsetud. Võistkonnas mängisid Sebastian Seisonen, Emil Albert Meentalo, Karl Sebastian Savinski, Artjom Jermolin, Naatan Tamm, Omar Elnoamany, Carl Trevor Indlo ja Kermo Uusoja.

Tüdrukute I võistkond võitis enda alagrupi ja kohamängudes alistas HLA II võistkonna, sellega tagati koht finaalis. Finaalis kohtuti Taeblaga, keda suudeti lõpuks võita 2:1.  Võistkonnas mängisid: Rita-Lii Urra, Johanna Vallik, Katriin Uibopuu, Mirjam Tammeleht, Hedy Ulm, Viktoria Kostanevich, Grete Katharina Strauss ja Lenna Saarmets.

Tüdrukute II võistkond tuli tublile 4. kohale. 3.-4. koha mängus kaotati Ridala tüdrukutele. Võistkonnas mängisid: Lenna Lisett Sõber, Meribel Mättikas, Mona Kahest, Anna Heinlo, Iloona Maria Loos, Maribel Riil, Ann Matilde Saar ja Loreen Sõber.

Õpilasi juhendavad Kadri Kaljuvere ja Ulrika Tülp.

Palju õnne võitjatele ja aitäh kõikidele osalejatele!