Haapsalu linna algkool osales “Algklasside olümpial”!

11. mail toimus Haapsalu staadionil kergejõustikuvõistlus “Algklasside olümpia”. Võistlusest võtsid osa Läänemaa koolide 1.-3. klassi õpilased.

Meie kooli I klassi võistkond tuli pendelteatejooksus 3. kohale. Võistkonda kuulusid Kaspar Järvi, Otto Pähn, Drevon Küttim, Kristjan Poljanski- Antšarov, Marten Alvin Keldrima,  Maarja Saar, Kata Ria Uspenski, Karola Parel, Rihanna melb ja Annabel Kaasik.

Samuti kolmandale kohale tuli pendelteatejooksus ka III klasside võistkond, kuhu kuulusid Hendrik Soome, Sander jaaska, Norbert Noot, Rauno laksberg, Kennert Saarjõe, Luise Palu, Ida Orgla, Marie Luise Borchers,  Keitlin Viita ja Marelle Lisett Tohter.

Üksikaladel olid medalivõitjad Kata Ria Uspenski (kaugushüpe II koht ja 400 m jooks III koht) Marten Alvin Keldrima (Kaugushüpe IIi koht), Kaspar Järvi (400 m II koht), Rovien Laitamm (kaugushüpe II koht) ja Hendrik Soome (400 m jooks II koht).

Õpetajad Kadri Kaljuvere ja Laine Küttim.