Haapsalu linna algkool võitis vabariiklikelt rahvastepalli võistlustelt pronksmedali!

Õnnitleme!

12. detsembril toimusid Kohilas vabariiklikud rahvastepalli võistlused 2.-3. klassile. Haapsalu linna algkoolil oli võistlustules nii poiste kui tüdrukute võistkond. Tüdrukute võistkond näitas väga südikat mängu ning tuli tublile 4. kohale!

Võistkonda kuulusid: Johanna Saaremets, Marii Sild, Rebecca Riin Laasi, Sofia Nebokat, Emily Sild, Saskia Klooster, Kreete Kübarsepp ja Annabel Vaksmann.

Poisid näitasid väga head mängu ning tulid väga tublile kolmandale kohale ning võitsid pronksmedali! Võistkonda kuulusid:  Andri Rüü, Targo Prikmann, Mattias Andero Villand, Karel Opikov,  Robin Graudin, jakob Müür, Oskar Saareväli ja Rasmus Villers.

Õpilasi juhendas Ulrika Tülp.