HLA võistlused

Haapsalu Linna Algkooli õpilased esinesid edukalt Läänemaa KSL saalihoki võistlustel Orul, kus poistel tuli osaleda kokku 4 mängus, millest saadi 3 võitu ning üks kaotus. Selline tulemus andis meie kooli tublidele noortele ilusa II koha ning kaela hõbemedalid.

Poiste võiskonnas mängisid :  Rasmus Villers, Mihkel Tameri, Kaspar Kure, Mattias Andero Villand, Oliver Jugapuu, Braien Lumiste, Taaniel Filip Tamm

Tüdrukutel oli samal võistlusel vaja osaleda 3 mängus, millest 2 võideti ning üks kaotati, mis andis üldarvestuses samuti ilusa II koha.

Tüdrukute võiskonnas mängisin: Saskia Klooster, Getter Saarna, Liisa Brit Zolotov, Lisanna Marii Liiv, Nora Annamaa, Gloria Magdalena Strauss, Katriin Uibopuu.

Nädal hiljem osalesid meie kooli poisid Läänemaa Sportland korvpalli 3v3 turniiril Haapsalus. Eelmisel 3v3 turniiril saadi kaela hõbemedalid, kui Taaniel Filip Tamm, Rasmus Villers, Henry Sündema ning Yaroslav Zaporozhets suutsid nädata head mängu. Seekord saagiks kolmas koht ning võistlejad olid Taaniel Filip Tamm, Naatan Tamm, Braien Lumiste

HLA osales ka Rimi jalgpalli osavusfestivalil, kokku osales Läänemaa festivalil 4 kooli, 8 võistkonda, 31 poissi ja 18 tüdrukut. Meie lapsed suutsid harjutusi sooritada ülima täpsuse ning kiirusega. 1.-3. klasside arvestuses edastasime Palivere ning Ridala kooli ja saime kätte esikoha. 4.-6. klasside arvestuses osales meie koolil kaks võistkonda ning tulemuseks Haapsalu Põhikooli, Palivere Põhikooli ning Ridala Põhikooli ees esimene ja teine koht.

1.-3. kl HLA : Hedy Ulm, Grete Amberg, Markkus Villers

4.-5kl HLA 1 : Nora Annama, Lisanna Marii Liiv, Rasmus Villers, Braien Lumiste, Oliver Jugapuu, Kaspar Kure

4.-5. kl HLA2: Grete Katharina Strauss, Gertu Kruusma, Kalvin Lõpsm Timur Andrejev, Robin Mäesalu, Kenert Kivirand

Veebruari lõpus toimusid ka Eesti KSL laskmisvõistlustel, kus meie kooli tublid laskjad võistlemas käisid. Võistlejaid oli palju ning meie lapsed saavutasid 33.- 55- kohani erinevaid kohti. Meie tublid laskjad olid Kreete Kübarsepp (37. koht 43st), Kert-Christopher Uusoja (33. koht, 58st), Joseph Johannes Black 50. koht, 58st), Andri Armuand (55. koht, 58st)

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!