HLA võistlused

Eelmisel ja sellel nädalal on olnud mitmed võistlused, kus meie õpilased tublilt esinesid.

15.02 käisid meie maja nooremad võistlemas Kehra spordihoones, tegemist oli käsipalli turniiriga, kus oleme ka varasemalt osalenud, et tutvuda uue ja huvitava spordialaga. 2. ja 3. klassi lapsed esindasid kooli uhkelt ning käsipalli treeningrühma laste vastu mängides, saime me nii võite kui kaotusi. Põhiline on see, et kõik tulid sealt ära, kui oskuslikud käsipallurid ning uhke auhinnakott käes.

Kooli esindasid:

Sebastian Seisonen

Emil Albert Meentalo

Remi Tiirik

Hedy Ulm

Grete Katharina Strauss

Elnoamany, Omar Ahmed Gamil Abdelmagi

David Andrejev

Päev hiljem, neljapäeval käisid suuremad esindamas kooli Ridalas võrkpallivõistlustel ning tulid tagasi, tüdrukud 4. kohaga ja poisid 2. kohaga.

Kooli esindasid:

Saskia Klooster                                   Mihkel Tameri

Getter Saarna                                       Robin Mäesalu

Meribel Mättikas                                 Kristo Kaus

Katriin Uibopuu                                   Andri Rüü

Marii Uibopuu                                     Andero Arro

Vastlapäeval käisid meie kooli tublid suusasõbrad võistlemas Paliveres 1km distantsil. Ka sealt tulime tagasi medaliga, Emily Sild sõitis oma vanuseklassis end esimeseks. Andero Sommer tuli 4. kohale ning Mattias Andero Villand sõitis end 8. kohale. Algkoolide arvestuses, olime me parim algkool Läänemaal 🙂

Edu ja jaksu meie tublidele võistlejatele!