III maakondlik 6. klasside vene keele päev

29. aprillil 2016  toimus  kolmas maakondlik  6. klasside vene keele päev „Mina ja sina, meie koos sinuga“.  Osales 48 õpilast. Esindatud oli 6 kooli: Lihula Gümnaasium,  Haapsalu Põhikool, Virtsu kool, Uuemõisa Lasteaed-Algkool, Metsküla Algkool, Haapsalu Linna Algkool.

Õpilased olid jagatud võistkondadesse. Võistkonna nimeks oli üks värv. Tuli näidata, mida aasta jooksul tundides õpiti. 6 klassi õpilased ise esinesid oma eeskavadega (vahvad tutvustused, ilmekad luuletused). Üritus lõppes ühiselt mängides vene rahvamänge.

Võistluse tulemused (5 parimat võistkonda. Maksimum punkti summa  115)

1. koht    Võistkond Sinine (104 punkti)

Sixten Kaljuste (Haapsalu Linna Algkool), Maria Seppi (Uuemõisa Lasteaed-Algkool), Annabel Moor (Haapsalu Põhikool võistkonna kapten), Marko Suitsberg (Haapsalu Põhikool)

2. koht     Võistkond   Roheline (103 punkti)