KEAT-ilt võitu toomas-kolmandat aastat järjest!

Pildiotsingu keat tulemus

KEAT– kaitse end ja aita teist

Projekt “Kaitse end ja aita teist” on suunatud maakonna koolide 6.klassidele ja eesmärgiks on õpetada noortele eluks vajalikke ohutusalaseid teadmisi, kuidas ohtusid ette näha ning kuidas hakkama saada erinevates hädaolukordades. Programm koosneb teoreetilisest osast, iseseisvast õppest ja lõpeb ohutuslaagriga (toimus 22.-23.mail Tuksis).

Meie koolist oli väljas 2 võistkonda- 6.b ja 6.c klassist. Võistkonnad olid kaheksaliikmelised.

6.b klass

1. Risto Trik
  2. Tormi Mehide
  3. Jakob Valdma
  4. Erik Kuusmann
  5. Anni Metssalu
  6. Kenele Pärnaste
  7. Elerin Kurst
  8. Tuuli Teresa Talving

6.c klass

1. Karlote Karm
  2. Agne Andra Ploom
  3. Rebeka Elisabeth Strauss
  4. Eva- Lotta Saar
  5. Matteus Kalda
  6. Oliver- Metsar- Villakov
  7. Märt Õiglas
  8. Karl Markus Liiv

Esimesel päeval toimusid jõukatsumised erinevates võistluspunktides, mis tuli kõikidel läbida. Ülesanded punktides olid väga mitmekesised: oli õhupüssiga laskmist, esmaabi andmist, avariilisest autost väljapugemist jne. Kokku oli võistkondi 21 ja seega ka erinevaid ülesandeid 21. Teine päev algas hommikuvõimlemisega ja jätkus tuletõrjeolümpiaga.

Laager lõppes autasustamisega.

Hurraaaaa! HURRRRAAAA!

Meie 6.c klassi tüdrukud/poisid võitsid 1.koha!

Nüüd ootab neid juba suurem võistlus- üle-eestiline KEAT laager Jõgevamaal, 7.-8.juunil.

Jõudu ja edu neile ka seal!