Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis 4.-6. klassid

Läänemaa koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis osales 8 kooli ( HLA, HPK, Uuemõisa, Taebla, Oru, Ridala, Palivere ning Martna). Kokku oli 13 võistkonda, nendest 4 tüdrukute ja 9 poiste võistkonda. Kokku osales 91 noort.
12. jaanuaril toimunul turniiri võitjaks tuli tüdrukute arvestuses Taebla kool, teine Ridala ja kolmas HLA. Poiste arvestuses võitis HLA1, teine oli Palivere ning kolmas HPK.

Poiste turniiril võidutsenud HLA1 võistkond koosnes trennipoistest ning näidati üles ka suurt tahtejõudu karikas üles tõsta. Seda ka tehti alistades finaalis Palivere 1:0.

HLA 1 koosseis:

Timur Andrejev, Rasmus Villers, Braien Lumiste, Oliver Jugapuu, David Andrejev, Omar Alnomany.

HLA tüdrukud koosseis:

Nora Annama, Lisanna Marii Liiv, Laura Mozsar, Rita-Lii Urra, Grete Amberg, Marie Saar, Iloona Maria Loos.

HLA 2 koosseis:

Kivirand, Kenert, Lõps, Kalvin, Chris-Robin Indlo, Kris Lepplaid, Hannes Vaksmann, Sündema, Henri, Mozsár, Oliver