20. mail toimusid Haapsalu staadionil kergejõustiku meistrivõistlused. Traditsiooniliselt võisteldi pendelteatejooksus, kaugushüppes, 400 m jooksus ja palliviskes.
Meie koolil õnnestus pendelteatejooksus tulla nii esimeste kui ka teiste klassidega tublile II kohale.
I klassi võistkonda kuulusid Hanna Maria Ulm, Liisa-Mai Loks, Eliise Maria Kütt, Isabella Alasoo, Lisanna Tomar, Aron Särg, Hugo Haggi, Hugo Amberg, Magnus Raba ja Christopher Kenneth Eller.
II klassi võistkonda kuulusid Saara Kiisler, Moona Kiisler, Loretta Riis, Miila Vatter, Joanna Marie Kütt, Artur Molkov, Keron Uusoja, Lukas Herman Sild, Teet Viispert ja Felix van Schie.
Esimese klassi tüdrukute arvestuses tegid suurepärase tulemuse kaugushüppes Eliise Maria Kütt II koht ja Liisa-Mai Loks III koht.
400 m tuli tüdrukutest Hanna Maria Ulm II kohale ja poistest Christopher Kenneth Eller III kohale.
II klassi tüdrukutest tuli palliviskes tublile 3. kohale Miila Vatter.
Suurepärase jooksu II klassi tüdrukute arvestuses 400 m tegid Moona Kiisler (II koht) ja Joanna Marie Kütt (III koht).
Moona Kiisler võitis ka teise klassi tüdrukute kaugushüppe ning II kohale tuli Joanna Marie Kütt.
Kolmanda klassi poiste arvestuses võitis Enrico Madissoo kaugushüppe võistluse ning tuli palliviskes ning 400 m tublile II kohale.
Palju õnne võistjatele ja aitäh kõigile, kes kooli esindasid!
