Meie kooli õpilased võitsid Paliveres murdmaajooksus 4 hõbemedalit!

10. oktoobril toimusid Paliveres Läänemaa koolidevahelised murdmaajooksu meistrivõistlused. Ilm soosis jooksjaid ja esmakordselt oli eraldi arvestus ka E vanuseklassis (1.-4. klass).

Haapsalu Linna Algkooli esindas 21 võistlejat 3 vanuseklassis.

E vanuseklassis (kuni 2013 s) võisteldi 700 m jooksus ning kerget sammu näitas Markkus Villers, tulles II kohale.  Veel võistlesid samas vanuseklassis Artjom Jermolin, Pastian Pert Leht, Naatan Tamm, Karl Sebastian Savinski, Sebastian Seisonen, Remi Tiirik, Emil Albert Meentalo, Yaroslav Zaphorozhets ja Georg Särg. Tüdrukutest võtsid osa Loreen Sõber, Grete- Katharina Strauss ja Iloona Maria Loos.

D vanuseklassis (2011/2012 s.) võisteldi samuti 700 m jooksus ja II kohale tuli ilusa jooksu teinud Marit Kallas. Samas vanuseklassis võistles veel Sofie Lekarkin. Poistest näitas head minekut Kaspar Kure, kes jooksis ennast samuti II kohale. Samas arvestuses esindasid kooli veel Braien Lumiste, Oliver Jugapuu ja Markkus Sirila.

C vanuseklassis tuli tublile II kohale Gertu Kruusma.  Ilusa jooksu tegi ka Rasmus Villers.

Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki jooksusõpru, kes kooli esindasid!