Poisid võtsid 4.-5. klassi rahvastepalli võistlustelt topeltvõidu!

Õnnitleme!

9.novembril toimusid Haapsalus Läänemaa Koolispordi Liidu MV 4.-5. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepallis. Poisse osales 7 võistkonda 6-st koolist ja tüdrukuid 6 võistkonda 5-st koolist.

Väga põnevates ja tasavägistes mängudes jäid kahjuks meie tüdrukute võistkonnad 5. ja 6. kohale. HLA 1 võistkonda lohutab see, et enda alagrupis õnnestus alistada Uuemõisa Lasteaed-Algkooli, kes hiljem esimese koha võitis. Kahjuks teised alagrupi mängud kaotati ning edasi alagrupist ei pääsetud, jäi leppida 5.-6. koha mänguga, kus alistati HLA 2 võistkond.

Haapsalu Linna Algkooli esindasid:

Kata Ria Uspenski, Karolin Tanneberg, Karola Parel, Johanna Saarmets, Lisandra Arike, Saskia  Klooster, Emily Sild ja Carola Tooma (HLA 1)

Kreete Kübarsepp, Annabel Vaksmann, Marii Sild, Sofia Nebokat, Rebecca Riin Laasi, Grettel Figol, Liisa Tameri ja Evelyn Põder (HLA 2)

Poistel seevastu õnnestus mõlematel võistkondadel enda alagrupid võita ilma ühtegi geimi kaotamata.  Põnevas finaalis suutis HLA 1 võistkond HLA 2 võistkonda võita 2:1.

Haapsalu Linna Algkooli esindasid:

Kerdo Kingissepp, Kaspar Järvi, Marten Alvin Keldrima, Drevon Küttim, Olle Palu, Sander Rüütle Andri Rüü, Targo Prikmann (HLA 1)

Oskar Saareväli, Robin Graudin, Mattias Andero Villand, Karel Opikov, Otto Pähn, Jaron Kariste, Ruslan Nikolajev ja Rasmus Villers (HLA 2)

Palju õnne võitjatele

!