Rahvastepall 1.-3. klass

Reedel 02.02.18 olid Haapsalu Wiedemanni spordihoones rahvastepallivõistlused 1.-3. klassi lastele. Võistlustele registreerus 6 poiste  ja 5 tüdrukute võistkonda. Võistlused kulgesid sõbralikult, kuid pingeliselt nagu üks hea võistlus kulgema peab. Tüdrukute vahel tuli teha lausa lisavõistlus, et esikolmikut määrata, kuna kõik oli tasavägine.  Oma kohalolekuga rõõmustas meid Risti kool, kes üle pika aja võttis võistlustest osa ja veel väga hästi, jõudes esikolmikusse.  Osalejaid oli veel  Ridalast, Oru koolist, Taebla koolist, Uuemõisa algkoolist ja Haapsalu Algkoolist. Tüdrukute arvestuses võitis tasavägise võistluse Uuemõisa Algkool, teiseks tuli Oru Kool ja kolmandaks Risti Põhikool. Poiste arvestuses võitsid meie poisid Haapsalu Algkoolist, teiseks tuli Taebla Kool ja kolmandaks Uuemõisa Algkool.

Haapsalu Algkooli poisid: Rovien Laitamm, Samuel Saar, laurits Saar, Jan-Jarek Linnas, Kaspar Järvi, Olle Palu, Marten Alvin Keldrima, Drevon Küttim.

Haapsalu Algkooli tüdrukud: Kata Ria Uspenski, Evelin Põder, Carola Tooma, Maarja Saar, Keira Krikk, Liisa Tameri, Renate Karm, Melanie Möll.

Aitäh kõigile osalistele selle toreda päeva eest, järgmise korrani 🙂

Rahvaste1_1_3_-pro_-1718