Rimi koolijalka 1.-3. klassidele

Reedel, 20. oktoobril toimus Uuemõisa jalgpallihallis 1.-3. klasside Rimi koolijalka Läänemaa koolidele.  Meie koolist osales nendel võistlustel kolm võistkonda. Kaks poiste tiimi ning üks vahvate tüdrukute võistkond, kus enamus tüdrukuid mängisid esimest korda sedasi jalgpalli.

Tüdrukud, oma suure naeratuse ja võimsa tahtejõuga, tegid ära lausa nii suure töö, et neile riputati kaela kuldmedalid 🙂 Mängiti 3 mängu, Palivere, Taebla ja Ridala tüdrukud andsid meile väga kõva lahingu, kuid suutsime hoida meele rõõmsa ning joosta iga palli järele ja see tõi meile kuldmedalid kaela.

Poistel oli kaks võistkonda, kus mõlemas võistkonnas oli tugevaid jalkapoisse ja ka neid, kes jalgpalliga varem väga palju kokku pole puutunud. Poisid andsid vastastele väga kõva lahingu ning HLA 1 sai kaela ka pronksmedalid, kui mängiti kohamäng Uuemõisa kooli vastu, kes oli kohamänguks justkui väga väsinud ja suutsime neid napilt võita. HLA 2 võitles platsil väga hästi, kuid sattusime väga tugevasse alagruppi ning pidime vastu võtma 2 kaotust, mis kustutas lootuse poolfinaali jõuda. Eriti tublid olid meie esimese klassi lapsed, kes jooksid kaks aastat vanemate vastu platsile nagu see oleks igapäevane rõõmus tegevus.

HLA tüdrukute eest olid platsil:

1.Sõber, Loreen-Lisandra   3B

2.Oja, Maija Kaisa     3A