Seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega toimub õppetöö Haapsalu Linna Algkooli õpilastele alates esmaspäevast, 16. märtsist, distantsõppena.

TÄHELEPANU!                                                                              

Seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega toimub õppetöö Haapsalu Linna Algkooli õpilastele alates esmaspäevast, 16. märtsist, distantsõppena. Õpetajad annavad lastele ülesanded ja tegevusjuhised eKooli kaudu koduste ülesannete all. Õpilane õpib iga päev, saab iga päev uued ülesanded ja juhised, mis on vajalik sellel päeval sooritada.

Palume väiksemate õpilaste puhul vanemate abi, et anda õpetajale tagasiside tehtu kohta – selleks tulevad samuti juhised eKooli. Distantsõppe puhul vajavad kõik õpilased vanemate toetust ja jälgimist.

Esialgu jääb kool suletuks kaheks nädalaks. Palume jälgida informatsiooni kooli eKoolis, kodulehel ja kooli facebooki lehel.

Palume kõigil õpilastel püsida kodus ja vältida väliskontakte (sh kogunemisi õues). Selline meede on vajalik selleks, et tõkestada viiruse leviku võimalusi.

Inimesed, kel on põhjendatud kahtlus, et nad võivad olla nakatunud koroonaviirusega, peaksid helistama oma perearstile või perearsti nõuandetelefonile 1220. Terviseseisundi halvenemisel tuleb helistada hädaabinumbril 112.

Koroonaviirust tasub kahtlustada juhul, kui inimene on viimase 14 päeva jooksul käinud haiguse riskipiirkonnas ja tal esinevad haigusele iseloomulikud sümptomid ehk köha, palavik ja/või hingamisraskused. Muul juhul võib olla tegemist Eestis laialdaselt leviva gripi või gripilaadse viirusega.

Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav terviseameti kodulehelt –https://www.terviseamet.ee/

Viiruseennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised