Daily Archives: 27. sept. 2019

Spordinädal 23.09 – 27.09

Spordinädalal toimus Haapsalu Linna Algkoolis mitmeid liikumisega seonduvaid üritusi nagu Jalgsi kooli I-etapp, krossijooks, korvpalli visete võistlus ja jalgpalli täpsuslöögid.

Tublimad korvpalli visete osalejad: Gertu Kruusma, Markkus Sirila, Evert Tetto ja Karola Parel

Tublimad jalgpalli täpsuslöökide osalejad: Jakob Müür, Kreete Kübarsepp, Luise Palu, Mathias Zimmer ja Krister Häelme

Lisaks osalesid meie kooli õpilased ,koosseisus Andra Siht, Liisa Väli, Maarja Saar ja Kätrin Kohava, Liikuma Kutsuva kooli mängujuhtide koolitusel Tallinnas Laagna Gümnaasiumis! Seal omandatud teadmised ja oskused aitavad eespool loetletud  õpilastel viia läbi aktiivseid ning mängulisi koolipäevi, mis aitavad tõsta üleüldist õpilaste liikumisaktiivsust.