All posts by Merle Moumets

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru parimad

Matemaatikaolümpiaadi koolivoorud toimusid 19. ja 20.veebruaril.

4.klassid

I koht  Melanie Möll 4.b klass, õp Maren Suu

II koht Johanna Vapper 4.b klass,  õp Maren Suu

III koht  Frida Mei Kokk 4.b klass,  õp Maren Suu

5.klassid

 I koht Laas Joonas Saul  5.b klass, õp Leelo Paesüld

II-IV koht  Rasmus Urra 5.a klass,  õp Merlin Soomets

II- IV koht  Rayen Kaustel 5.b klass,  õp Leelo Paesüld

II- IV koht  Luise Palu 5.a klass,  õp Merlin Soomets

6.klassid

I koht  Sonja Schönberg 6.a klass, õp Tuuli Sein

II koht  Arti Viispert 6.b klass,  õp Tiia Lehepuu

III koht  Henri-Eerik Reintal 6.b klass,  õp Tiia Lehepuu

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT IV etapp ja eelvõistluste kokkuvõte

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT IV etapp – 295 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
18. koht Robin Mäesalu 1.C klass 8 707 punkti õp  Evelin Nappus
23. koht Kaspar Kure 1.C klass 8 604 punkti õp  Evelin Nappus
55. koht Mihkel Tameri 1.C klass 8 218 punkti õp  Evelin Nappus

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT IV etapp – 392 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
4. koht Kaspar Kure 1.C klass 8 961 punkti õp  Evelin Nappus
10. koht Mihkel Tameri 1.C klass 8 868 punkti õp  Evelin Nappus
13. koht Robin Mäesalu 1.C klass 8 839 punkti õp  Evelin Nappus

 

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT IV etapp – 556 võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
24. koht Grettel Figol 2.C klass 8 837 punkti õp  Lii Habak
42. koht Marili Saar 2.C klass 8 589 punkti õp  Lii Habak
77. koht Sebastian Sadam 2.C  klass 8 340 punkti õp  Lii Habak

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT IV etapp – 1099  võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
12. koht Karel Opikov 2.C klass 8 567 punkti õp  Lii Habak
15. koht Marili Saar 2.C klass 8 519 punkti õp  Lii Habak
24. koht Grettel Figol 2.C klass 8 453 punkti õp  Lii Habak

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT IV etapp – 1054 võistlejat, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
123. koht Laas-Joonas Saul 5.B klass 8 872 punkti õp  Leelo Paesüld
124. koht Kermi Värv 5.B klass 8 865 punkti õp  Leelo Paesüld
132. koht Rauno Laksberg 5.B klass 8 840 punkti õp  Leelo Paesüld

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT IV etapp – 1340  võistlejat, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
114. koht Kermi Värv 5.B klass 8 952 punkti õp  Leelo Paesüld
178. koht Laas-Joonas Saul 5.B klass 8 831 punkti õp  Leelo Paesüld
219. koht Rauno Laksberg 5.B klass 8 752 punkti õp  Leelo Paesüld

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT IV etapp – 684 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
72. koht Oliver Mark 6.A klass 9 273 punkti õp  Tuuli Sein
73. koht Rasmus Kuusik 6.A klass 9 270 punkti õp  Tuuli Sein
 109. koht        Mairit Laksberg     6.A klass   9 093 punkti õp  Tuuli Sein

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT IV etapp – 1076 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
73. koht Karl Robert Masing 6.A klass 8 942 punkti õp  Tuuli Sein
160. koht Oliver Mark 6.A klass 8 612 punkti õp  Tuuli Sein
188. koht Mairit Laksberg 6.A klass 8 539 punkti õp  Tuuli Sein

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
16. koht Kaspar Kure 1.C klass 17 058 punkti õp  Evelin Nappus
30. koht Robin Mäesalu 1.C klass 16 599 punkti õp  Evelin Nappus
81. koht Sofie Lekarkin 1.C klass 15 519 punkti õp  Evelin Nappus

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
22. koht Oliver Merilo 1.B klass 32 259 punkti õp  Taimi Sammel
25. koht Kert-Erik Laurits 1.B klass 32 098 punkti õp  Taimi Sammel
33. koht Kärt Klooster 1.B klass 31 817 punkti õp  Taimi Sammel

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
56. koht Grettel Figol 2.C klass 17 331 punkti õp  Lii Habak
108. koht Sebastian Sadam 2.C klass 16 748 punkti õp  Lii Habak
112. koht Joseph Johannes Black 2.C  klass 16 679 punkti õp  Lii Habak

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
43. koht Ron Edward Masing 3.B klass 32 993 punkti õp  Merle Roos
67. koht Sebastian Sadam 2.C klass 32 488 punkti õp  Lii Habak
68. koht Grettel Figol 2.C klass 32 438 punkti õp  Lii Habak

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
192. koht Kermi Värv 5.B klass 16 801 punkti õp  Leelo Paesüld
213. koht Laas-Joonas Saul 5.B klass 16 694 punkti õp  Leelo Paesüld

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
162. koht Kermi Värv 5.B klass 32 504 punkti õp  Leelo Paesüld
167. koht Carmo Lepp 5.B klass 32 448 punkti õp  Leelo Paesüld
221. koht Keilin Paimets 5.B klass 31 970 punkti õp  Leelo Paesüld

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
144. koht Oliver Mark 6.A klass 17 896 punkti õp  Tuuli Sein
167. koht Mairit Laksberg 6.A klass 17 709 punkti õp  Tuuli Sein
 221. koht        Rasmus Kuusik     6.A klass   17 326 punkti õp  Tuuli Sein

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT EELVÕISTLUSED KOKKU, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
73. koht Oliver Mark 6.A klass 34 351 punkti õp  Tuuli Sein
101. koht Mairit Laksberg 6.A klass 34 010 punkti õp  Tuuli Sein
177. koht Grete Veske 6.A klass 33 261 punkti õp  Tuuli Sein

 

 

Õpetajaid Külli Kivi ja Tiina Sula tunnustati tänukirjaga

Haapsalu linnavalitsus andis  15.veebruaril  Uuemõisa lossi valges saalis  tänukirjad kultuuri-, spordi-, noorsoo- ja sotsiaaltöö eest.

Haapsalu Linna Algkoolist pälvisid tänukirjad õpetaja Külli Kivi ja Tiina Sula.

Samuti tunnustati Haapsalu Linna Algkooli – väärtuskasvatuse arendamise, uudsete õppemeetodite ja tehnoloogia rakendamise ning iga õppija individuaalse toetamise eest.

Foto autor Arvo Tarmula

Läänemaa KSL 2.-3.klasside rahvastepalli võistlustelt I, III ja IV koht

Läänemaa KSL 2.-3.kl.rahvastepalli võistlused toimusid 07.02 Wiedemanni spordihoones

I KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOL I võistkond
Kaspar Järv, Marten Alvin Keldrima, Kerdo Kingissepp, Olle Palu, Drevon Küttim, Sander Rüütle, Andri Rüü, Targo Prikmann
Õpetaja Ulrika Tülp

III KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOL
Kata Ria Uspenski, Kreete Kübarsepp, Saskia Klooster, Carola Tooma, Evelin Põder, Mia Sofie Kõrv, Karola Parel, Johanna Saarmets
Õpetaja Ulrika Tülp

4.KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOLI II võistkond
Aleksander Saveljev, Jass Eduard Trumm, Kaius Lõps, Mattias Andero Villand, Karel Opikov, Oskar Saareväli, Jakob Müür, Jaron Kariste
Õpetaja Ulrika Tülp

Meie kool liitus Liikuma Kutsuva Kooli programmiga

Meie kool osutus valituks Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikku.

Liikuma Kutsuv Kool on TÜ liikumislabori algatusel sündinud programm, mille sihiks on pakkuda Eesti koolidele, õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele ideid ja lahendusi:

  • et eri vanuses lapsed saaksid rohkem liikuda ja peaksid vähem istuma,
  • et vahetunnid oleksid põnevamad,
  • et ainetundides oleks rohkem aktiivset tegevust,
  • et koolimaja ja -ümbrus innustaksid liikuma,
  • et tunniplaan võimaldaks mitmekesisemaid tegevusi,
  • et liikumine ei tähendaks vaid sporti.

 

I koht maakonna bioloogiaolümpiaadil

Maakonna bioloogiaolümpiaad toimus 02. veebruaril Läänemaa Ühisgümnaasiumis.  Ülesanded olid 6. ja 7. klasside õpilastel ühesugused.

I koht

Mia Aurelia Kokk 6.b klass, õpetaja Viive Karnau

Meie kool  esindasid veel järgmised õpilased:

Georg Johannes Leier 6.a klass (õp Leelo Paesüld)
Gregor Ilisson 6.b klass (õp Viive Karnau)
Angela Meeles 6.b klass (õp Viive Karnau)
Henri-Eerik Reintal 6.b klass (õp Viive Karnau)

Nuputa võistluselt II ja III koht

Nuputa võistlus toimus Haapsalu Põhikoolis 1.veebruaril 2019. Meie koolist oli  võistlemas 4 võistkonda.

II koht

Oliver Mark 6.a, õp Tuuli Sein
Karl Robert Masing 6.a, õp Tuuli Sein
Laas-Joonas Saul 5.b, õp Leelo Paesüld
Hendrik Soome 5.a, õp Merlin Soomets

III koht

Sonja Schönberg 6.a, õp Tuuli Sein
Grete Veske 6.a õp, Tuuli Sein
Kennert Saarjõe 5.b, õp Leelo Paesüld
Tristan Jugapuu 5.b, õp Leelo Paesüld

Lisaks neile osalesid veel järgmised õpilased:

Arti Viispert 6.b, õp Tiia Lehepuu
Kristjan Mihkel Kollom 6.b, õp Tiia Lehepuu
Rayen Kaustel 5.b, õp Leelo Paesüld
Elar Smirnov 5.a õp, Merlin Soomets

Mairit Laksberg 6.a, õp Tuuli Sein
Rasmus Kuusik 6.a, õp Tuuli Sein
Ida Orgla 5.a, õp Merlin Soomets
Anti Sündema 5.a, õp Merlin Soomets

Kiitus kõikidele osalejatele!

 

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru parimad

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor toimus 23.01. 2019.

5.klassi parimad:

I koht Laas Joonas Saul 59,5 punkti (õp Leelo Paesüld)
II -III koht Loora Lisandra Ender 48 punkti (õp Leelo Paesüld)
                    Anti Sündema 48 punkti (õp Taimi Sammel)

6.klassi parimad:

I koht Mia Aurelia Kokk 61 punkti õp (Viive Karnau)
II koht Georg Johannes  Leier 58 punkti (õp Leelo Paesüld)
III koht Gregor Ilisson 55 punkti (õp Viive Karnau)

Kiitus kõikidele osavõtjatele ja õnne võitjatele ning nende juhendajale!

 

Nuti-Mati matemaatika III etapp

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT III etapp – 317 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
22. koht Kaspar Kure 1.C klass 7 972 punkti õp  Evelin Nappus
65. koht Kert-Erik Laurits 1.B klass 7 058 punkti õp  Taimi Sammel
72. koht Gertu Kruusma 1.C klass 6 869 punkti õp  Evelin Nappus

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 491 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
14. koht Oliver Merilo 1.B klass 8 469 punkti õp  Taimi Sammel
16. koht Kaspar Kure 1.C klass 8 429 punkti õp  Evelin Nappus
20. koht Kristo Kaus 1.C klass 8 403 punkti õp  Evelin Nappus

 

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT III etapp – 800 võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
48. koht Mihkel Palusalu 3.B  klass 8 140 punkti õp  Merle Roos
145. koht Kaspar Järvi 3.B klass 7 403 punkti õp  Merle Roos
181. koht Sebastian Sadam 2.C  klass 7 154 punkti õp  Lii Habak

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1431 võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
35. koht Otto Pähn 3.B klass 8 602 punkti õp  Merle Roos
65. koht Ron Edward Masing 3.B klass 8 437 punkti õp  Merle Roos
91. koht Kirke Mariken Kirs 3.B klass 8 348 punkti õp  Merle Roos

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1646 võistlejat, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
120. koht Carmo Lepp 5.B klass 8 264 punkti õp  Leelo Paesüld
222. koht Kristjan Rimkus 5.A klass 8 039 punkti õp  Merlin Soomets
255. koht  Ida Orgla 5.A klass 7 981 punkti õp  Merlin Soomets

 

Nuti-Mati matemaatika III etapp TIPPSPORT – 821 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
117. koht Oliver Mark 6.A klass 8 623 punkti õp  Tuuli Sein

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1318 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
37. koht Mairit Laksberg 6.A klass 9 060 punkti õp  Tuuli Sein
83. koht Morgan Madiberg 6.A klass 8 859 punkti õp  Tuuli Sein
   89. koht  Oliver Mark      6.A klass    8 837 punkti õp  Tuuli Sein