All posts by Merle Moumets

Nutispordi I etapi parimad

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 3. kl. (tippsport) – 781 võistlejat

Kaspar Tomson 3.b (õp Taimi Sammel)  9277p

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus)  9089p

Elsa Johanna Talvistu 3.c (õp Evelin Nappus) 9013p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 3. kl. (rahvasport) – 966 võistlejat

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus)  9088p

Juss Ring 3.c (õp Evelin Nappus)  8777p

Kalvin Lõps 3.b (õp Taimi Sammel)  8757 p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (tippsport) – 207  võistlejat

Karel Opikov 4.c (õp Leelo Paesüld)  8649p

Grettel Figol 4.c (õp Leelo Paesüld)  8407p

Annabel Vaksmann 4.c (õp Leelo Paesüld)  8053p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (rahvasport) – 979   võistlejat

Andri Armuand 4.c (õp Leelo Paesüld)  8433p

Annabel Vaksmann 4.c (õp Leelo Paesüld)  8361p

Johanna Saarmets 4.c (õp Leelo Paesüld)  8235p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (tippsport) – 155  võistlejat

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos)  7807p

Johanna Vapper 5. (õp Tiina Sula)  2153p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (rahvasport) – 1023  võistlejat

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos)  8048p

Kaspar Järvi 5.b (õp Merle Roos)  7668p

Johanna Vapper 5. (õp Tiina Sula)  7386 p

20.oktoobril tähistatakse ettelugemise päeva

20. oktoobril 2020 tähistatakse Eestis ettelugemise päeva, et tõsta esile ettelugemise tähtsust. Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldas sel puhul 4. klasside õpilastele üle-eestilise ettelugemisvõistluse „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi…“.

Sel korral viidi võistluse finaal läbi video vahendusel. Kolmeliikmeline žürii sai vaadata ja hinnata maakondlike parimate ettelugejate esinemistega videoid.

Maakonna parim Moona Ojasoo jäi vabariigis jagama kolmandat kohta.

Palju palju õnne!

Direktori käskkirjaga kiita saanud õpilased

 

1.klass
Gerti Figol
Chris-Robin Indlo
Oliver Jugapuu
Marit Kallas
Artur Loos
Mirte Eliise Metsalu
Meribel Mättikas
Ronja Poolmaa
Ann Mathilde Saar
Lenna-Lisett Sõber
Laura Toome
Katriin Uibopuu
Hannes Vaksmann
Eleene Mia Jõesaar
Viktoria Kostanevich
Kris Lepplaid
Maribel Riil
Henri Sündema
Tormi Ojasoo
Kenert Kivirand
Adele Maivel
Crislyn Pukk
Lisann Sild
Taaniel Filip Tamm
Mirjam Tammeleht
Lisann Tomson
Johanna Vallik
Kermo Kauder
3. trimester HLA kiituskiri HTM kiituskiri
2.klass

Kärt Klooster
Kristofer Eric Kuuseõis
Kert-Erik Laurits
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Eneli Pragi
Gustav Saareväli
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Nora Annamaa
Andero Arro
Annabel Kiil
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Juss Ring
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Mihkel Tameri
Lisandra Kauber
Toomas Nurm
Timur Andrejev
Oskar Kahest
Andry Pajunurm
Oskar Sedman
Markkus Sirila
Maksim Kostanevich
Harli Kukuskin

Kristofer-Eric Kuuseõis
Laus Anna
Kalvin Lõps
Eneli Pragi
Merit Põvvat
Gustav Saareväli
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Lisandra Kauber
Juss Ring
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Mihkel Tameri
Maksim Kostanevich
Harli Kukuškin
Annabel Kiil
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kert-Erik Laurits
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Nora Annamaa
Andero Arro
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
3.klass

Aile Põikel
Simon Sepp
Eerik Laur Igalaan
Lisanda Arike
Robin Graudin
Saskia Klooster
Ann Heleen Kuinberg
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Gleb Zaboronok
Andri Armuand
Grettel Figol
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Karel Opikov
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Keetele Pärnaste
Andri Rüü
Johanna Saarmets
Marii Sild
Kert-Christopher Uusoja
Annabel Vaksmann
Joseph Johannes Black
Marili Saar
Sebastian Sadam
Martin Sündema
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Mattias Andero Villand

Aile Põikel
Simon Sepp
Eerik Laur Igalaan
Robin Graudin
Anne Heleen Kuinberg
Andri Armuand
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Keetele Pärnaste
Andri Rüü
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Saskia Klooster
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Karel Opikov
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
4.klass

Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Kristjan Poljanski-Antšarov
Evelin Põder
Otto Pähn
Aleksander Saveljev
Mattias Sirila
Carola Tooma
Artur Bevz
Keven-Adrian Ojamu
Markus Roogla

Kätriin- Lisete Kalvik
Keira Krikk
Liisi Sula
Maria Mai Siimut
Jass Eduard Trumm
Alfred Reinhold Unt
Kata Ria Uspenski
Gert Vahur
Lilia Viiret
Ken-Ruben Osa
Kaspar Järvi
Ron Edward Masing
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Otto Pähn
Artur Bevz
Markus Roogla
Kirke Mariken Kirs
Marten Alvin Keldrima
Karola Parel
Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Maarja Saar
5.klass

Frida Mei Kokk
Mia-Marii Liivlaid
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Pillai
Samuel Saar
Andra Siht
Robin Sirel
Markus Tootson
Liisa Väli
Mart Sander Rannamäe

Mia-Marii Liivlaid
Andra Pillai
Samuel Saar
Liisa Väli
Kätrin Kohava
Triine Thalfeldt -Kuhi
Laurits Saar
Saskia Laanemaa
Marleen Raudsepp
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Siht
6.klass

Mirko Kasepalu
Kert Astra
Marten Borman
Ralf Liibert
Marten Maripuu
Ragnar Raidma
Robert Andreas Sepp
Lisandra Vinogradov
Sander Jaaska
Marii Kalda
Orlando Oorn
Raul Opikov
Ida Orgla
Luise Palu
Jasper Rea
Kristjan Rimkus
Hendrik Soome
Anti Sündema
Mathias Zimmer

Mirko Kasepalu
Kert Astra
Marie Luise Borchers
Loviise Lekarkin
Keilin Paimets
Keven Vuksta
Rauno Laksberg
Carmo Lepp
Kermi Värv
Laas-Joonas Saul
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Luise Palu
Hendrik Soome
Mathias Zimmer
Ida Orgla
Anti Sündema
Loora – Lisandra Ender
Raul Opikov

1.klass
Crislyn Pukk
Lisann Sild
Mirjam Tammeleht
Lisann Tomson
Johanna Vallik
Gerti Figol
Oliver Jugapuu
Tormi Ojasoo
Katriin Uibopuu
Hannes Vaksmann
Lenna- Lisett Sõber
Ann Matilde Saar
Laura Toome
Ronja Poolmaa
Artur Loos
Marit Kallas
Meribel Mättikas
Õnne Maria Barbedo
Kenert Kivirand
Adele Maivel
Taaniel Filip Tamm
Rita-Lii Urra
Kermo Kauder
Chris- Robin Indlo
Kris Lepplaid
Henri Sündema
Eleene Miia Jõesaar
Viktoria Kostanevich
Maribel Riil
Mirte Eliise Metsalu

2.klass
Nora Annamaa
Andero Arro
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Robin Mäesalu
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Kristo Kaus
Annabel Kiil
Tristan Maar
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Maksim Kostanevich
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kristofer Eric Kuuseõis
Kert-Erik Laurits
Anna Laus
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Siim Sergo Valdmann
Helena Pall
Kaspar Tomson
Merit Põvvat
Eneli Pragi
Koit Kuldar Tomusk
Sandra- Liis Ender
Lisandra Kauber
Toomas Nurm
Mihkel Tameri
Andry Pajunurm
Harli Kukuškin
Merlin Felman,
Annabell Leheste
Kalvin Lõps
Gustav Saareväli
Taavi Kotiv
Juss Ring
Oskar Kahest
Markkus Sirila
Kristina Mihailova

3.klass
Saskia Klooster
Ann Heleen Kuinberg
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Aile Põikel
Simon Sepp
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Karel Opikov
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Andri Rüü
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Lisandra Arike
Robin Graudin
Jakob Müür
Sandra Felman
Eerik Laur Igalaan
Friida Valdma
Andri Armuand
Moona Ojasoo
Keetele Pärnaste
Martin Sündema
Kert-Christopher Uusoja
Markus Raba

4.klass
Kaspar Järvi
Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Maarja Saar
Ron Edward Masing
Marten Alvin Keldrima
Keira Krikk
Ken-Ruben Osa
Karola Parel
Liisi Sula
Alfred Reinhold Unt
Kata Ria Uspenski
Gert Vahur
Kirke Mariken Kirs
Liisa Tameri
Kädrit Vali
Kätriin Lisete Kalvik
Mikk Liivmaa
Sander Rüütle
Uku Suislep
Jass Eduard Trumm
Lilia Viiret
Artur Bevz
Markus Roogla
Kerdo Kingissepp
Otto Pähn

5.klass
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Samuel Saar
Andra Siht
Laura-Liisa Sõber
Liisa Väli
Kätrin Kohava
Saskia Laanemaa
Marleen Raudsepp
Laurits Saar
Mia-Marii Liivlaid
Robin Sirel
Triine Kuhi- Thalfeldt
Johannes Saareväli
Ronaldo Säde
Laura Tammeleht
Jörn Markus Toomingas
Martin Adelman
Remi Mart Jõgisoo
Karl Hatto

6.klass
Mirko Kasepalu
Marie Luise Borchers
Loora Lisandra Ender
Keilin Paimets
Rauno Laksberg
Raul Opikov
Ida Orgla
Luise Palu
Hendrik Soome
Kert Astra
Loviise Lekarkin
Carmo Lepp
Timon Vali
Kermi Värv
Mathias Zimmer
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Arianna Lisee Stamberg
Anti Sündema
Marten Borman
Marten Maripuu
Keven Vuksta
Kennert Saarjõe
Kristjan Rimkus
Rasmus Urra

I trimester 2019/20

2. klass
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kert – Erik Laurits
Annabell Leheste
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Merit Põvvat
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Maksim Kostanevich
Harli Kukuškin
Nora Annamaa
Andero Arro
Annabel Kiil
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Gloria Magdalena Strauss
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Mihkel Tameri
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Grete Saar
Merlin Felman
Kristofer Eric Kuuseõis
Anna Laus
Klavin Lõps
Kristina Mihailova
Eneli Pragi
Gustav Saareväli
Andry Pajunurm
Oskar Sedman
Timur Andrejev
Taavi Kotiv
Sandra- Liis Ender
Toomas Nurm
Lisandra Kauber
Rico Sarapik
Anastasija Kargašina
Juss Ring

3. klass
Robin Graudin
Saskia Klooster
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura – Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Aile Põikel
Simon Sepp
Andri Armuand
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Karel Opikov
Pelle Paesüld
Andri Rüü
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Lisandra Arike
Roland Tristan Arro
***
Ann Heleen Kuinberg
Jakob Müür
Sandra Felman
Friida Valdma
Gleb Gomozov
Keetele Pärnaste
Martin Sündema
Kert-Christopher Uusoja
Mattias Andero Villand

4. klass
Jaron Kariste
Annabel Kaasik
Maarja Saar
Joonas Küünarpuu
Kaspar Järvi
Kirke Mariken Kirs
Ron Edward Masing
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Liisa Tameri
Kätriin- Lisete Kalvik
Marten Alvin Keldrima
Keira Krikk
Ken-Ruben Osa
Karola Parel
Maria Mai Siimut
Liisi Sula
Jass Eduard Trumm
Alfred Reinhold Unt
Gert Vahur
Kädrit Vali
Olle Palu
Romet Nõmm
Aleksander Saveljev
Kerdo Kingissepp
Mikk Märten Männiste
Sander Rüütle
Uku Suislep
Karolin Tanneberg
Kata Ria Uspenski
Markus Roogla
Artur Bevz
Otto Pähn

5. klass
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Pillai
Samuel Saar
Andra Siht
Liisa Väli
Marleen Raudsepp
Triine Kuhi -Thalfeldt
Laurits Saar
Laura-Liisa Sõber
Robin Sirel
Mia-Marii Liivlaid
Lika Gomozova
Martin Adelman
Ronaldo Säde
Laura Tammeleht
Jörn Markus Toomingas
Johannes Saareväli
Kätrin Kohava
Saskia Laanemaa

6. klass
Loora- Lisandra Ender
Rauno Laksberg
Kermi Värv
Loviise Lekarkin
Keilin Paimets
Keven Vuksta
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Raul Opikov
Ida Orgla
Hendrik Soome
Anti Sündema
Luise Palu
Mathias Zimmer
Marie- Luise Borchers
Tristan Jugapuu
Timon Vali
Norbert Noot
Katrin Lepp
Carmo Lepp
Mirko Kasepalu
Deniel Kevel
Kert Astra
Marten Bormann
Sander Jaaska
Arianna Lisee Stamberg
Laas- Joonas Saul
Kennert Saarjõe
Mattias Elmers
Rasmus Urra
Kristjan Rimkus

 

Õnnitlused Olle Palule ja Roland Tristan Arrole!

Õnnitlused Olle Palule 4.b klassist ja Roland Tristan Arrole 3.b klassist, kes osalesid õpilasleiutajate riikliku konkursil.

Konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal.

Nutispordi piirkonna finaali tulemused

Meie koolist osales Nutispordi piirkonna finaalis 8 õpilast. Suur kiitus meie tublidele osalejatele!

Nende tulemused on alljärgnevalt:

TIPPSPORT

II koht Kaspar Kure 2.c klass (õp Evelin Nappus)

III koht Kaspar Tomson 2. b klass (õp Taimi Sammel)

V koht Emili Nelke 2. b klass (õp Taimi Sammel)

IV koht Marili Saar 3.c klass (õp Lii Habak)

VI koht Joseph Johannes Black 3.c klass (õp Lii Habak)

IV koht Ron Edward Masing 4.b klass (õp Merle Roos)

RAHVASPORT

III koht Karel Opikov 3.c klass (õp Lii Habak)

V koht Oliver Merilo 2. b klass (õp Taimi Sammel)

3. klasside emakeeleolümpiaadilt II koht

11. märtsil 2020 aastal toimus Uuemõisa Algkooli 3.klasside emakeeleolümpiaad.

3.b klassi õpilane Mia Raudsepp saavutas II koha.

Lisaks osalesid veel Joseph Johannes Black ja Johanna Saarmets 3.c klassist ning Mia Sofie Kõrv 3.b klassist.

Õpilasi juhendasid õp Lii Habak ja õp Anne Vaarpuu

 

Nutispordi eelvõistluste kokkuvõte

 

Nutispordi eelvõistluste kokkuvõte

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 2. kl. (tippsport) – 95 võistlejat, 2. klass

Kaspar Kure Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.c  (õp Evelin Nappus) 16 555

Emili Nelke   Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.b (õp Taimi Sammel)  16 435

Kaspar Tomson Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.b (õp Taimi Sammel)  16 239

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 2. kl. (rahvasport) – 116 võistlejat, 2. klass

Kaspar Kure Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.c (õp Evelin Nappus) 33 368

Oliver Merilo Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.b (õp Taimi Sammel) 33 211

Kaspar Tomson Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 2.b (õp Taimi Sammel) 32 777

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp (tippsport) – 528 võistlejat, 3. klass

Joseph Johannes Black Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c (õp Lii Habak) 16 991

Marili Saar Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c (õp Lii Habak) 16 813

Grettel Figol Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c (õp Lii Habak) 16 760

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 3. kl. (rahvasport) – 100 võistlejat, 3. klass

Karel Opikov Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c  (õp Lii Habak)    34 053

Marili Saar Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c  (õp Lii Habak)    33 820

Sebastian Sadam Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 3.c  (õp Lii Habak)    33 777

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 4. kl. (tippsport) – 78 võistlejat, 4. klass

Ron Edward Masing Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b (õp Merle Roos)  16 718

Mihkel Palusalu Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b (õp Merle Roos)  14 973

Kaspar Järvi Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b (õp Merle Roos)  14 012

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 4. kl. (rahvasport) – 97 võistlejat, 4. klass

Ron Edward Masing Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b (õp Merle Roos) 33 817

Maarja Saar Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b(õp Merle Roos) 32 784

Otto Pähn Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 4.b (õp Merle Roos) 31 030

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 6. kl. (tippsport) – 72 võistlejat, 6. klass

Carmo Lepp Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.b (õp Leelo Paesüld) 15 420

Gregor Kalvik Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.a (õp Merlin Soomets) 13 096

Rauno Laksberg Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.b (õp Leelo Paesüld) 13 058

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I – IV etapp 6. kl. (rahvasport) – 119 võistlejat, 6. klass

Carmo Lepp Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.b (õp Leelo Paesüld) 31 644

Keilin Paimets Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.b (õp Leelo Paesüld) 31 613

Rauno Laksberg Läänemaa Haapsalu Linna Algkool 6.b (õp Leelo Paesüld) 30 789

 

Bioloogiaolümpiaadilt II koht

1. veebruaril 2020 toimus maakondlik bioloogiaolümpiaad.

II koha saavutas Laas-Joonas Saul  6.b klassist .

Kooli esindasid veel Loora- Lisandra Ender 6.b klassist, kes sai IV koha.

Samuti  Raul Opikov 6.a , Kennert Saarjõe 6.b, Ida Orgla 6.a  ja Rauno Laksberg 6.b.

Õpilasi juhendasid õp Leelo Paesüld ja õp Taimi Sammel.

Kiitus kõikidele osalejatele!