Monthly Archives: november 2020

Nutispordi III etapi tublimad

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (tippsport) – 302 võistlejat, 1. klass

Kaarel Kõuts 1.a (õp Merlin Soomets) 7 539p

Lenna Saarmets 1.a (õp Merlin Soomets) 5 306p

Iloona Maria Loos 1.a (õp Merlin Soomets)  5 089p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (rahvasport) – 512 võistlejat, 1. klass

Kaarel Kõuts 1.a (õp Merlin Soomets) 8 062p

Grete Katharina Strauss 1.a (õp Merlin Soomets) 7 700p

Marie Saar 1.a (õp Merlin Soomets)  7 579p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (tippsport) – 343 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 671p

Emili Nelke 3.b (õp Taimi Sammel) 8 340p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 334p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (rahvasport) – 845 võistlejat, 3. klass

Kristo Kaus 3.c (õp Evelin Nappus) 8 604p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 518p

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 432p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (tippsport) -225 võistlejat, 4. klass

Gleb Gomozov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 819p

Karel Opikov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 611p

Sebastian Sadam 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 567p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (rahvasport) – 813 võistlejat, 4. klass

Karel Opikov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 916p

Gleb Gomozov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 426p

Saskia Klooster 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 193p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (tippsport) – 562 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 7 892p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos)7 866p

Mihkel Palusalu 5.b (õp Merle Roos)7 360p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (rahvasport) – 975 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 9 016p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos) 9 000p

Kirke Mariken Kirs 5.b (õp Merle Roos) 8 869p

 

 

 

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (tippsport) – 660 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 685p

Juss Ring 3.c (õp Evelin Nappus) 8 533p

Kaspar Tomson 3.b (õp Taimi Sammel)  8 524p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (rahvasport) – 868 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 861p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 714p

Juss Ring 3.c (õp Evelin Nappus) 8 699p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (tippsport) – 682 võistlejat, 4. klass

Grettel Figol 4.c (õp Leelo Paesüld) 9 148p

Mia Raudsepp 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 871p

Emily Sild 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 824p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (rahvasport) – 951 võistlejat, 4. klass

Annabel Vaksmann 4.c (õp Leelo Paesüld)  8 624p

Tanel Toht 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 614p

Johanna Saarmets 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 592p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (tippsport) – 742 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 8 773p

Kaspar Järvi 5.b (õp Merle Roos) 8 732p

Kirke Mariken Kirs 5.b (õp Merle Roos) 8 280p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (rahvasport) – 1089 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 9 100p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos) 8 959p

Otto Pähn 5.b (õp Merle Roos) 8 882p

 

Direktori käskkirjaga kiita saanud õpilased I trimestril 2020/21. õppeaastal

2.klass
Johanna Vallik
Gerti Figol
Oliver Jugapuu
Viktoria Kostanevich
Marit Kallas
Ronja Poolmaa
Lenna-Lisett Sõber
Hannes Vaksmann
Ann Matilde Saar
Katriin Uibopuu
Laura Toome
Artur Laos
Õnne Maria Barbedo
Kenert Kivirand
Adele Maivel
Crislyn Pukk
Lisann Sild
Taaniel Filipp Tamm
Mirjam Tammeleht
Lisann Tomson
Olivie Kopli Wills
Kermo Kauder
Chris-Robin Indlo
Tormi Ojasoo
Marite Eliise Metsalu
Kris Leplaid
Meribel Mättik
Braien Lumiste
Karolina Šapovalova
Rita-Lii Urra

3.klass
Kärt Klooster
Kert-Erik Laurits
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Nora Annamaa
Andero Arro
Kristo Kaus
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Tristan Maar
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Gloria Magdalena Strauss
Maksim Kostanevich
Andry Pajunurm
Rasmus Villers
Harli Kukuškin
Anna Laus
Eneli Pragi
Merit Põvvat
Gustav Saareväli
Siim Sergo Valdman
Lisandra Kauber
Annabel Kiil
Robin Mäesalu
Lisanna Marii Liiv
Grete Saar
Rico Sarapik
Mihkel Tameri
Oskar Kahest
Markkus Sirila
Simon Arusaar
Juss Ring

4.klass
Noah Elnoamany
Eerik Laur Igalaan
Aile Põikel
Simon Sepp
Lisandra Arike
Saskia Klooster
Karl Kumel
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Markus Raba
Mia Raudsepp
Oskar Saareväli
Emily Sild
Joseph Johannes Black
Sebastian Sadam
Grettel Figol
Marii Sild
Sofia Nebokat
Tanel Toht
Karel Opikov
Marii Uibopuu
Pelle Paesüld
Annabel Vaksmann
Keetele Pärnaste
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sandra Felman
Robin Graudin
Ann Heleen Kuinberg
Laura- Liisa Leit
Miina Rukin
Lotte- Liis Tokko
Andri Armuand
Gleb Gomosov
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Moona Ojasoo
Karoliina Päeva
Andri Rüü
Martin Sündema

5.klass
Annabel Kaasik
Evelin Põder
Liisa Tameri
Kaspar Järvi
Jaron Kariste
Ron Edward Masing
Mihkel Palusalu
Maarja Saar
Marten Alvin Keldrima
Karola Parel
Maria Mai Siimut
Markus Roogla
Kädrit Vali
Joonas Küünarpuu
Aleksander Saveljev
Kätriin-Lisete Kalvik
Keira Krikk
Ken-Ruben Osa
Liisi Sula
Karolin Tanneberg
Jass Eduard Trumm
Alfred Reinhold Unt
Kata Ria Uspenski
Gert Vahur
Lilia Viiret
Artur Bevz
Olle Palu
Otto Pähn
Mattias Sirila

6.klass
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Pillai
Andra Siht
Liisa Väli
Saskia Laanemaa
Lika Gomozova
Laurits Saar
Kamilla Kukuškin
Mia-Marii Liivlaid
Samuel Saar
Laura-Liisa Sõber
Karl Hatto
Triine Kuhi- Thalfeldt
Marleen Raudsepp
Johannes Saareväli
Laura Tammeleht
Jörn Markus Toomingas
Martin Adelman

1.klass
Gerti Figol
Chris-Robin Indlo
Oliver Jugapuu
Marit Kallas
Artur Loos
Mirte Eliise Metsalu
Meribel Mättikas
Ronja Poolmaa
Ann Mathilde Saar
Lenna-Lisett Sõber
Laura Toome
Katriin Uibopuu
Hannes Vaksmann
Eleene Mia Jõesaar
Viktoria Kostanevich
Kris Lepplaid
Maribel Riil
Henri Sündema
Tormi Ojasoo
Kenert Kivirand
Adele Maivel
Crislyn Pukk
Lisann Sild
Taaniel Filip Tamm
Mirjam Tammeleht
Lisann Tomson
Johanna Vallik
Kermo Kauder
3. trimester HLA kiituskiri HTM kiituskiri
2.klass

Kärt Klooster
Kristofer Eric Kuuseõis
Kert-Erik Laurits
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Eneli Pragi
Gustav Saareväli
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Nora Annamaa
Andero Arro
Annabel Kiil
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Juss Ring
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Mihkel Tameri
Lisandra Kauber
Toomas Nurm
Timur Andrejev
Oskar Kahest
Andry Pajunurm
Oskar Sedman
Markkus Sirila
Maksim Kostanevich
Harli Kukuskin

Kristofer-Eric Kuuseõis
Laus Anna
Kalvin Lõps
Eneli Pragi
Merit Põvvat
Gustav Saareväli
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Lisandra Kauber
Juss Ring
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Mihkel Tameri
Maksim Kostanevich
Harli Kukuškin
Annabel Kiil
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kert-Erik Laurits
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Nora Annamaa
Andero Arro
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
3.klass

Aile Põikel
Simon Sepp
Eerik Laur Igalaan
Lisanda Arike
Robin Graudin
Saskia Klooster
Ann Heleen Kuinberg
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Gleb Zaboronok
Andri Armuand
Grettel Figol
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Karel Opikov
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Keetele Pärnaste
Andri Rüü
Johanna Saarmets
Marii Sild
Kert-Christopher Uusoja
Annabel Vaksmann
Joseph Johannes Black
Marili Saar
Sebastian Sadam
Martin Sündema
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Mattias Andero Villand

Aile Põikel
Simon Sepp
Eerik Laur Igalaan
Robin Graudin
Anne Heleen Kuinberg
Andri Armuand
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Keetele Pärnaste
Andri Rüü
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Saskia Klooster
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Karel Opikov
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
4.klass

Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Kristjan Poljanski-Antšarov
Evelin Põder
Otto Pähn
Aleksander Saveljev
Mattias Sirila
Carola Tooma
Artur Bevz
Keven-Adrian Ojamu
Markus Roogla

Kätriin- Lisete Kalvik
Keira Krikk
Liisi Sula
Maria Mai Siimut
Jass Eduard Trumm
Alfred Reinhold Unt
Kata Ria Uspenski
Gert Vahur
Lilia Viiret
Ken-Ruben Osa
Kaspar Järvi
Ron Edward Masing
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Otto Pähn
Artur Bevz
Markus Roogla
Kirke Mariken Kirs
Marten Alvin Keldrima
Karola Parel
Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Maarja Saar
5.klass

Frida Mei Kokk
Mia-Marii Liivlaid
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Pillai
Samuel Saar
Andra Siht
Robin Sirel
Markus Tootson
Liisa Väli
Mart Sander Rannamäe

Mia-Marii Liivlaid
Andra Pillai
Samuel Saar
Liisa Väli
Kätrin Kohava
Triine Thalfeldt -Kuhi
Laurits Saar
Saskia Laanemaa
Marleen Raudsepp
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Siht
6.klass

Mirko Kasepalu
Kert Astra
Marten Borman
Ralf Liibert
Marten Maripuu
Ragnar Raidma
Robert Andreas Sepp
Lisandra Vinogradov
Sander Jaaska
Marii Kalda
Orlando Oorn
Raul Opikov
Ida Orgla
Luise Palu
Jasper Rea
Kristjan Rimkus
Hendrik Soome
Anti Sündema
Mathias Zimmer

Mirko Kasepalu
Kert Astra
Marie Luise Borchers
Loviise Lekarkin
Keilin Paimets
Keven Vuksta
Rauno Laksberg
Carmo Lepp
Kermi Värv
Laas-Joonas Saul
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Luise Palu
Hendrik Soome
Mathias Zimmer
Ida Orgla
Anti Sündema
Loora – Lisandra Ender
Raul Opikov

1.klass
Crislyn Pukk
Lisann Sild
Mirjam Tammeleht
Lisann Tomson
Johanna Vallik
Gerti Figol
Oliver Jugapuu
Tormi Ojasoo
Katriin Uibopuu
Hannes Vaksmann
Lenna- Lisett Sõber
Ann Matilde Saar
Laura Toome
Ronja Poolmaa
Artur Loos
Marit Kallas
Meribel Mättikas
Õnne Maria Barbedo
Kenert Kivirand
Adele Maivel
Taaniel Filip Tamm
Rita-Lii Urra
Kermo Kauder
Chris- Robin Indlo
Kris Lepplaid
Henri Sündema
Eleene Miia Jõesaar
Viktoria Kostanevich
Maribel Riil
Mirte Eliise Metsalu

2.klass
Nora Annamaa
Andero Arro
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Lisanna Marii Liiv
Robin Mäesalu
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Kristo Kaus
Annabel Kiil
Tristan Maar
Grete Saar
Rico Sarapik
Gloria Magdalena Strauss
Maksim Kostanevich
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kristofer Eric Kuuseõis
Kert-Erik Laurits
Anna Laus
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Siim Sergo Valdmann
Helena Pall
Kaspar Tomson
Merit Põvvat
Eneli Pragi
Koit Kuldar Tomusk
Sandra- Liis Ender
Lisandra Kauber
Toomas Nurm
Mihkel Tameri
Andry Pajunurm
Harli Kukuškin
Merlin Felman,
Annabell Leheste
Kalvin Lõps
Gustav Saareväli
Taavi Kotiv
Juss Ring
Oskar Kahest
Markkus Sirila
Kristina Mihailova

3.klass
Saskia Klooster
Ann Heleen Kuinberg
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura-Liisa Leit
Kasper Nau
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Aile Põikel
Simon Sepp
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Karel Opikov
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Pelle Paesüld
Karoliina Päeva
Andri Rüü
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Lisandra Arike
Robin Graudin
Jakob Müür
Sandra Felman
Eerik Laur Igalaan
Friida Valdma
Andri Armuand
Moona Ojasoo
Keetele Pärnaste
Martin Sündema
Kert-Christopher Uusoja
Markus Raba

4.klass
Kaspar Järvi
Annabel Kaasik
Jaron Kariste
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Maarja Saar
Ron Edward Masing
Marten Alvin Keldrima
Keira Krikk
Ken-Ruben Osa
Karola Parel
Liisi Sula
Alfred Reinhold Unt
Kata Ria Uspenski
Gert Vahur
Kirke Mariken Kirs
Liisa Tameri
Kädrit Vali
Kätriin Lisete Kalvik
Mikk Liivmaa
Sander Rüütle
Uku Suislep
Jass Eduard Trumm
Lilia Viiret
Artur Bevz
Markus Roogla
Kerdo Kingissepp
Otto Pähn

5.klass
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Samuel Saar
Andra Siht
Laura-Liisa Sõber
Liisa Väli
Kätrin Kohava
Saskia Laanemaa
Marleen Raudsepp
Laurits Saar
Mia-Marii Liivlaid
Robin Sirel
Triine Kuhi- Thalfeldt
Johannes Saareväli
Ronaldo Säde
Laura Tammeleht
Jörn Markus Toomingas
Martin Adelman
Remi Mart Jõgisoo
Karl Hatto

6.klass
Mirko Kasepalu
Marie Luise Borchers
Loora Lisandra Ender
Keilin Paimets
Rauno Laksberg
Raul Opikov
Ida Orgla
Luise Palu
Hendrik Soome
Kert Astra
Loviise Lekarkin
Carmo Lepp
Timon Vali
Kermi Värv
Mathias Zimmer
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Arianna Lisee Stamberg
Anti Sündema
Marten Borman
Marten Maripuu
Keven Vuksta
Kennert Saarjõe
Kristjan Rimkus
Rasmus Urra

I trimester 2019/20

2. klass
Simon Arusaar
Kärt Klooster
Kert – Erik Laurits
Annabell Leheste
Olivia Mark
Oliver Merilo
Emili Nelke
Helena Pall
Merit Põvvat
Kaspar Tomson
Koit Kuldar Tomusk
Siim Sergo Valdmann
Maksim Kostanevich
Harli Kukuškin
Nora Annamaa
Andero Arro
Annabel Kiil
Gertu Kruusma
Kaspar Kure
Sofie Lekarkin
Gloria Magdalena Strauss
Elsa Johanna Talvistu
Hele- Riin Vaabel
Mihkel Tameri
Kristo Kaus
Tristan Maar
Robin Mäesalu
Grete Saar
Merlin Felman
Kristofer Eric Kuuseõis
Anna Laus
Klavin Lõps
Kristina Mihailova
Eneli Pragi
Gustav Saareväli
Andry Pajunurm
Oskar Sedman
Timur Andrejev
Taavi Kotiv
Sandra- Liis Ender
Toomas Nurm
Lisandra Kauber
Rico Sarapik
Anastasija Kargašina
Juss Ring

3. klass
Robin Graudin
Saskia Klooster
Mia Sofie Kõrv
Kreete Kübarsepp
Laura – Liisa Leit
Kasper Nau
Markus Raba
Mia Raudsepp
Miina Rukin
Oskar Saareväli
Emily Sild
Aile Põikel
Simon Sepp
Andri Armuand
Joseph Johannes Black
Grettel Figol
Rebecca Riin Laasi
Maria Meister
Sofia Nebokat
Moona Ojasoo
Karel Opikov
Pelle Paesüld
Andri Rüü
Marili Saar
Johanna Saarmets
Sebastian Sadam
Marii Sild
Tanel Toht
Marii Uibopuu
Annabel Vaksmann
Lisandra Arike
Roland Tristan Arro
***
Ann Heleen Kuinberg
Jakob Müür
Sandra Felman
Friida Valdma
Gleb Gomozov
Keetele Pärnaste
Martin Sündema
Kert-Christopher Uusoja
Mattias Andero Villand

4. klass
Jaron Kariste
Annabel Kaasik
Maarja Saar
Joonas Küünarpuu
Kaspar Järvi
Kirke Mariken Kirs
Ron Edward Masing
Mihkel Palusalu
Evelin Põder
Liisa Tameri
Kätriin- Lisete Kalvik
Marten Alvin Keldrima
Keira Krikk
Ken-Ruben Osa
Karola Parel
Maria Mai Siimut
Liisi Sula
Jass Eduard Trumm
Alfred Reinhold Unt
Gert Vahur
Kädrit Vali
Olle Palu
Romet Nõmm
Aleksander Saveljev
Kerdo Kingissepp
Mikk Märten Männiste
Sander Rüütle
Uku Suislep
Karolin Tanneberg
Kata Ria Uspenski
Markus Roogla
Artur Bevz
Otto Pähn

5. klass
Frida Mei Kokk
Melanie Möll
Anni Paat
Andra Pillai
Samuel Saar
Andra Siht
Liisa Väli
Marleen Raudsepp
Triine Kuhi -Thalfeldt
Laurits Saar
Laura-Liisa Sõber
Robin Sirel
Mia-Marii Liivlaid
Lika Gomozova
Martin Adelman
Ronaldo Säde
Laura Tammeleht
Jörn Markus Toomingas
Johannes Saareväli
Kätrin Kohava
Saskia Laanemaa

6. klass
Loora- Lisandra Ender
Rauno Laksberg
Kermi Värv
Loviise Lekarkin
Keilin Paimets
Keven Vuksta
Marii Kalda
Gregor Kalvik
Raul Opikov
Ida Orgla
Hendrik Soome
Anti Sündema
Luise Palu
Mathias Zimmer
Marie- Luise Borchers
Tristan Jugapuu
Timon Vali
Norbert Noot
Katrin Lepp
Carmo Lepp
Mirko Kasepalu
Deniel Kevel
Kert Astra
Marten Bormann
Sander Jaaska
Arianna Lisee Stamberg
Laas- Joonas Saul
Kennert Saarjõe
Mattias Elmers
Rasmus Urra
Kristjan Rimkus

 

Mardipäev meie koolis!

 

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

Poisid võtsid 4.-5. klassi rahvastepalli võistlustelt topeltvõidu!

Õnnitleme!

9.novembril toimusid Haapsalus Läänemaa Koolispordi Liidu MV 4.-5. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepallis. Poisse osales 7 võistkonda 6-st koolist ja tüdrukuid 6 võistkonda 5-st koolist.

Väga põnevates ja tasavägistes mängudes jäid kahjuks meie tüdrukute võistkonnad 5. ja 6. kohale. HLA 1 võistkonda lohutab see, et enda alagrupis õnnestus alistada Uuemõisa Lasteaed-Algkooli, kes hiljem esimese koha võitis. Kahjuks teised alagrupi mängud kaotati ning edasi alagrupist ei pääsetud, jäi leppida 5.-6. koha mänguga, kus alistati HLA 2 võistkond.

Haapsalu Linna Algkooli esindasid:

Kata Ria Uspenski, Karolin Tanneberg, Karola Parel, Johanna Saarmets, Lisandra Arike, Saskia  Klooster, Emily Sild ja Carola Tooma (HLA 1)

Kreete Kübarsepp, Annabel Vaksmann, Marii Sild, Sofia Nebokat, Rebecca Riin Laasi, Grettel Figol, Liisa Tameri ja Evelyn Põder (HLA 2)

 

Poistel seevastu õnnestus mõlematel võistkondadel enda alagrupid võita ilma ühtegi geimi kaotamata.  Põnevas finaalis suutis HLA 1 võistkond HLA 2 võistkonda võita 2:1.

Haapsalu Linna Algkooli esindasid:

Kerdo Kingissepp, Kaspar Järvi, Marten Alvin Keldrima, Drevon Küttim, Olle Palu, Sander Rüütle Andri Rüü, Targo Prikmann (HLA 1)

Oskar Saareväli, Robin Graudin, Mattias Andero Villand, Karel Opikov, Otto Pähn, Jaron Kariste, Ruslan Nikolajev ja Rasmus Villers (HLA 2)

Palju õnne võitjatele

!

Mardipäeva stiilipäev

Hea koolipere!

Juba homme, 10.novembril, toimub koolis “Mardipäeva stiilipäev”, mille raames võiksime kõik üheskoos riietuda meeste ametitele vastavalt! Sellel päeval tegutseb koolis fotonurk, vuntsikeskus ja lahendame üheskoos viktoriini!

Vuntsikeskus tegutseb esimesel korrusel!

Fotonurk tegutseb teisel korrusel!

Viktoriini lahendame kolmandal korrusel aulas!

Viktoriini jaoks, palun moodustada õpilastel kolmesed võistkonnad ning tulla registreeruma huvijuhi ruumi! Registreeruda saab terve esmaspäevase koolipäeva jooksul!