Monthly Archives: mai 2022
Viimane koolipäev 11. juunil 2022
Selle õppeaasta viimane koolipäev toimub Haapsalu Linna Algkoolis 11. juunil 2022.
HLA-s õppivad Ukraina õpilased Rannarootsi muuseumis
Haapsalu Linna Algkooli astuvate 1. klassi õpilaste nimekiri seisuga 6. mai 2022
Haapsalu Linna Algkooli astuvate
1. klassi õpilaste nimekiri seisuga 6. mai 2022 |
|
1 | Ergo Felman |
2 | Julia Mark |
3 | Johanna Kuhi-Thalfeldt |
4 | Vladyslav Alleinikov |
5 | Aleksander Eric Rolls |
6 | Aksel Pärnpuu |
7 | Tuule Ojasoo |
8 | Karolina Tokko |
9 | Hendrik Uusmaa |
10 | Rasmus Luik |
11 | Laura Adele Lausma |
12 | Johanna Kumel |
13 | Remy Sirel |
14 | Mirell Münt |
15 | Sille Helin Lepik |
16 | Hert Riismaa |
17 | Markus Padu |
18 | Joosep Koogas |
19 | Adeele Veitmaa |
20 | Andro Kepp |
21 | Marlon Mättikas |
22 | Dan Teppor |
23 | Adele Maria Liiv |
24 | Lenart Pärnaste |
25 | Lissel Tamm |
26 | Birk Udo Theodor Juslin |
27 | Kaspar Mägi |
28 | Liisi Schults |
29 | Etta Heinlo |
30 | Rebeka Kure |
31 | Paul Välimets |
32 | Nikolas Martin Olivensjö |
33 | Kusti Loorits |
34 | Romet Tõlva |
35 | Egor Danilov |
36 | Indrek Undla |
37 | Liisa Lotta Marlen |
38 | Ksenija Martõnova |
39 | Markkus Villers |
40 | Miabella Allmere |
41 | Robert Truumets |
HLA emadepäeva soov!
Emadepäeva pärlimäng 5.mail
Vabariikliku Rahvaspordipäeva tulemused 2022
5. mail toimus Vabariiklik Rahvaspordipäev, meie koolist võistles 5 õpilast.
Hele- Riin Vaabel 4.c klassist sai Lääne-Eesti piirkonnas I koha ja vabariigis 4.koha.
Joonas Küünarpuu 6.b klassist sai Lääne-Eesti piirkonnas I koha ja vabariigis 9.koha.
Gertu Kruusma 4.c klassist sai Lääne-Eesti piirkonnas III koha ja vabariigis 8.koha.
Maarja Saar 6.b klassist sai Lääne-Eesti piirkonnas IV koha ja vabariigis 25.koha.
Kristo Kaus 4.c klassist sai Lääne-Eesti piirkonnas V koha ja vabariigis 8.koha.
Palju õnne osalejatele ja kiitus õpetajatele Evelin Nappus ja Merle Roos, kes õpilasi juhendasid.
Ernst Enno nim omaloomingukonkursi 2022 „See juhtus raamatukogus …“ parimad
Ernst Enno nim omaloomingukonkursi 2022 „See juhtus raamatukogus …“ parimad
II koha sai Kelia Sara Cleux „Käpaliste raamatukogu“, 1.a klass, õpetaja ja juhendaja Kadri Nõlvak
Ergutusauhinna sai Inger Hein „See juhtus raamatukogus“ 1. a klass, õp Kadri Nõlvak, juhendas Laura Hein
Palju õnne võitjatele ja juhendajatele!