Daily Archives: 25. nov. 2022

Haapsalu Linna Algkoolile 1.-3. rahvastepalli võistlustelt 1. ja 3. koht!

Õnnitleme!

25. novembril toimusid Läänemaa Koolispordiliidu meistrivõistlused rahvastepallis 1.-3. klassi lastele.

Haapsalu Linna Algkooli 1 poiste võistkond tuli maakonna meistriks ilma ühtegi geimi kaotamata!

Võistkonnas mängisid Sebastian Seisonen, Remi Tiirik, Yaroslav Zaporozhets, Kaarel Kõuts, Georg Särg, Martin Uik, David Andrejev ja Emil Albert Meentalo.

Haapsalu Linna Algkooli tüdrukute võistkond tuli tublile kolmandale kohale, võistkonnas mängisid Grete Katharina Strauss, Hedy Ulm, Grete Amberg, Marie Saar, Iloona Maria Loos, Anna Heinlo, Loreen Lisandra Sõber ja Isabella Viktoria Sanchez Rehkalt.

Palju õnne võitjatele!

Meie poisid võitsid 4.-5. klassi rahvastepalli finaalis 2. koha!

Õnnitleme!

24. novembril toimusid Saaremaal Orissaares 4.-5. klasside vabariiklikud  finaalvõistlused rahvastepallis. Haapsalu linna algkool saavutas suurepärase II koha!

Meie kooli esindasid Timur Andrejev, Rasmus Villers, Kaspar Kure, Robin Mäesalu, Kristo Kaus, Mihkel Tameri, Braien Lumiste ja Oliver Jugapuu. Oliver valiti ka meeskonna parimaks mängijaks. Võistkonda juhendas õpetaja Ulrika Tülp.

Palju õnne võitjatele