Daily Archives: 24. mai 2023

Haapsalu Linna Algkool osales LKSL MV kergejõustikus!

22. mail toimusid Haapsalu staadionil LKSL MV kergejõustikus.

Võistluspäev algas 4x100m teatejooksudega, kus meie kooli tüdrukute D vanuseklassi võistlejad said 2. koha. Võistkonnas jooksid Marit Kallas, Ann Matilde Saar, Lisanna Marii Liiv ja Gloria Magdalena Strauss.

Poisid D vanuseklassis oli meie koolil väljas 2 võistkonda. HLA 1 võistkond tuli 3. kohale. võistkonnas jooksid Kristo Kaus, Henri Sündema, Kaspar Kure ja Rita Lii Urra.

T-D vanuseklassi palliviskes näitas head tulemust Rita Lii Urra, kes viskas palli 32 meetrit ja oli sellega tublil 2. kohal.

T-D vanuseklassi 600 m jooksus olid meie kooli tüdrukud Marit Kallas ja Sofie Lekarkin vastavlt 2. ja 3. kohal.

P-d vanuse 60 m jooksus said finaali Kaspar Kure ja Henri Sündema. Kaspar oli 9,1 sek 4. kohal ja Henri 9,3 sek 6. kohal. Kaspar tuli 5. kohale ka 1000 m jooksus.

D vanuseklassi poiste 1000 m jooksus tuli Oliver Jugapuu 2. kohale ajaga 3,53,5. Kaugushüppes said 3.60 6. ja 7. koha Oliver Jugapuu ja Braien Lumiste. Oliver oli 6. ka palliviskes tulemusega 32 m.

Tublile 4. kohale hüppas ennast kõrgushüppes Artur Loos, kes sai tulemuseks 1.15.

Poiste C vanuseklassi kuulitõukes sai  4. koha Maksim Kostanevich, tulemusega 8,89 m.

Palju õnne võitjatele!