All posts by Merle Moumets

Nuputa vabariiklik võistlus

4. mail 2019 toimus vabariiklik Nuputa võistlus Palamuse gümnaasiumis. Meie koolis esindasid järgmised õpilased:

Oliver Mark 6.a klass, õp Tuuli Sein
Karl Robert Masing 6.a klass, õp Tuuli Sein
Laas-Joonas Saul 5.b klass, õp Leelo Paesüld
Tristan Jugapuu 5.b klass, õp Leelo Paesüld

Tulemused ja fotod sellest päevast http://www.ttkool.ut.ee/nuputa/

Känguru võistluste tulemused

21.märtsil toimus Känguru võistlus. Meie koolis osales 57 õpilast.

Parimad meie koolist on järgmised õpilased:

2.b klass Mia Raudsepp, (õp Anne Vaarpuu)

3.a klass Karola Parel, (õp  Merili Kasepalu)

4.c klass Markus Trik, (õp Helge Üprus)

5.b klass Rayen Kaustel, (õp Leelo Paesüld)

6.b klass Arti Viispert, (õp Tiia Lehepuu)

Tulemused leiab siit https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

Kiitus kõikidele osavõtjatele!

Ernst Enno nimelise etluskonkursi parimad Elsa Johanna Talvistu, Moona Ojasoo ja Mairit Laksberg.

28.märtsil 2019. aastal toimus Haapsalu lasteraamatukogus Ernst Enno etluskonkurss, mis oli pühendatud eesti keelele.

1.- 6. klass maakonna parimad:

Elsa Johanna Talvistu  1. c klass, (õp Evelin Nappus)

Moona Ojasoo  2. c klass, (õp Lii Habak)

Mairit Laksberg  6. a klass, (õp Krista Kütt)

Esiletõstmist väärisid järgmised esinejad:

Joseph Johannes Black 2. c klass, (õp Lii Habak)

Sarah-Sofia Brock  6. b klass

Angela Meeles  6. b klass, (õp Krista Kütt)

Väga tublid esinejad olid veel Maarja Saar 3. b klass, (õp Merle Roos) ja Gregor Matvei 4.c klasss, (õp Krista Kütt).

Artiklid leiab siit:

1. https://online.le.ee/2019/03/28/ernst-enno-etluskonkursi-voitis-noorimate-seas-elsa-johanna-talvistu/

2. https://online.le.ee/2019/03/28/ernst-enno-etluskonkurss-oli-tanavu-puhendatud-eesti-keelele/

Palju õnne!

Pildid Lääne Elust

Parimad Nutispordis on Kaspar Kure ja Robin Mäesalu!

Nutispordi piirkonna finaalvõistlus Hiiumaal 20.märtsil 2019. aastal oli meie kooli õpilastele edukad.

I koht Kaspar Kure 1.c klass (õpetaja Evelin Nappus)

III koht Robin Mäesalu  1.c klass (õpetaja Evelin Nappus)

Kaspar Kure osaleb ka 8. aprillil kell 10.30 – 14.00 Haapsalus Nutispordi Eesti meistri- ja karikavõistluste finaalis.

Piirkondlikus finaalis osalesid veel järgmised õpilased
Grettel Figol 2.c klass, õpetaja Lii Habak
Oliver Mark 6.a klass, õpetaja Tuuli Sein

Oliver Merilo 1.b klass, õpetaja Taimi Sammel
Ron Edward Masing 3.b klass, õpetaja Merle Roos

Palju õnne!

3.klasside maakondlik olümpiaad

3.klass olümpiaad toimus 13.märtsil Haapsalu Linna Algkoolis.  3.b klassi õpilane Maarja Saar (õp Merle Roos) jäi jagama III ja IV kohta.

Kooli esindasid järgmised õpilased:

Mihkel Palusalu 3.b klass, õp Merle Roos

Marten Alvin Keldrima 3.a klass, õp Merili Kasepalu

Alfred Reinhold Unt 3.a klass, õp Merili Kasepalu

Kiitus!