All posts by Merle Moumets

Läänemaa KSL 2.-3.klasside rahvastepalli võistlustelt I, III ja IV koht

Läänemaa KSL 2.-3.kl. rahvastepalli võistlused toimusid 07.02 Wiedemanni spordihoones

I KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOL I võistkond
Kaspar Järv, Marten Alvin Keldrima, Kerdo Kingissepp, Olle Palu, Drevon Küttim, Sander Rüütle, Andri Rüü, Targo Prikmann
Õpetaja Ulrika Tülp

III KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOL
Kata Ria Uspenski, Kreete Kübarsepp, Saskia Klooster, Carola Tooma, Evelin Põder, Mia Sofie Kõrv, Karola Parel, Johanna Saarmets
Õpetaja Ulrika Tülp

4.KOHT HAAPSALU LINNA ALGKOOLI II võistkond
Aleksander Saveljev, Jass Eduard Trumm, Kaius Lõps, Mattias Andero Villand, Karel Opikov, Oskar Saareväli, Jakob Müür, Jaron Kariste
Õpetaja Ulrika Tülp

Meie kool liitus Liikuma Kutsuva Kooli programmiga

Meie kool osutus valituks Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikku.

Liikuma Kutsuv Kool on TÜ liikumislabori algatusel sündinud programm, mille sihiks on pakkuda Eesti koolidele, õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele ideid ja lahendusi:

  • et eri vanuses lapsed saaksid rohkem liikuda ja peaksid vähem istuma,
  • et vahetunnid oleksid põnevamad,
  • et ainetundides oleks rohkem aktiivset tegevust,
  • et koolimaja ja -ümbrus innustaksid liikuma,
  • et tunniplaan võimaldaks mitmekesisemaid tegevusi,
  • et liikumine ei tähendaks vaid sporti.

 

I koht maakonna bioloogiaolümpiaadil

Maakonna bioloogiaolümpiaad toimus 02. veebruaril Läänemaa Ühisgümnaasiumis.  Ülesanded olid 6. ja 7. klasside õpilastel ühesugused.

I koht

Mia Aurelia Kokk 6.b klass, õpetaja Viive Karnau

Meie kool  esindasid veel järgmised õpilased:

Georg Johannes Leier 6.a klass (õp Leelo Paesüld)
Gregor Ilisson 6.b klass (õp Viive Karnau)
Angela Meeles 6.b klass (õp Viive Karnau)
Henri-Eerik Reintal 6.b klass (õp Viive Karnau)

Nuputa võistluselt II ja III koht

Nuputa võistlus toimus Haapsalu Põhikoolis 1.veebruaril 2019. Meie koolist oli  võistlemas 4 võistkonda.

II koht

Oliver Mark 6.a, õp Tuuli Sein
Karl Robert Masing 6.a, õp Tuuli Sein
Laas-Joonas Saul 5.b, õp Leelo Paesüld
Hendrik Soome 5.a, õp Merlin Soomets

III koht

Sonja Schönberg 6.a, õp Tuuli Sein
Grete Veske 6.a õp, Tuuli Sein
Kennert Saarjõe 5.b, õp Leelo Paesüld
Tristan Jugapuu 5.b, õp Leelo Paesüld

Lisaks neile osalesid veel järgmised õpilased:

Arti Viispert 6.b, õp Tiia Lehepuu
Kristjan Mihkel Kollom 6.b, õp Tiia Lehepuu
Rayen Kaustel 5.b, õp Leelo Paesüld
Elar Smirnov 5.a õp, Merlin Soomets

Mairit Laksberg 6.a, õp Tuuli Sein
Rasmus Kuusik 6.a, õp Tuuli Sein
Ida Orgla 5.a, õp Merlin Soomets
Anti Sündema 5.a, õp Merlin Soomets

Kiitus kõikidele osalejatele!

 

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru parimad

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor toimus 23.01. 2019.

5.klassi parimad:

I koht Laas Joonas Saul 59,5 punkti (õp Leelo Paesüld)
II -III koht Loora Lisandra Ender 48 punkti (õp Leelo Paesüld)
                    Anti Sündema 48 punkti (õp Taimi Sammel)

6.klassi parimad:

I koht Mia Aurelia Kokk 61 punkti õp (Viive Karnau)
II koht Georg Johannes  Leier 58 punkti (õp Leelo Paesüld)
III koht Gregor Ilisson 55 punkti (õp Viive Karnau)

Kiitus kõikidele osavõtjatele ja õnne võitjatele ning nende juhendajale!

 

Nuti-Mati matemaatika III etapp

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT III etapp – 317 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
22. koht Kaspar Kure 1.C klass 7 972 punkti õp  Evelin Nappus
65. koht Kert-Erik Laurits 1.B klass 7 058 punkti õp  Taimi Sammel
72. koht Gertu Kruusma 1.C klass 6 869 punkti õp  Evelin Nappus

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 491 võistlejat, kuni 1. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
14. koht Oliver Merilo 1.B klass 8 469 punkti õp  Taimi Sammel
16. koht Kaspar Kure 1.C klass 8 429 punkti õp  Evelin Nappus
20. koht Kristo Kaus 1.C klass 8 403 punkti õp  Evelin Nappus

 

Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT III etapp – 800 võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
48. koht Mihkel Palusalu 3.B  klass 8 140 punkti õp  Merle Roos
145. koht Kaspar Järvi 3.B klass 7 403 punkti õp  Merle Roos
181. koht Sebastian Sadam 2.C  klass 7 154 punkti õp  Lii Habak

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1431 võistlejat, 2.-3. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
35. koht Otto Pähn 3.B klass 8 602 punkti õp  Merle Roos
65. koht Ron Edward Masing 3.B klass 8 437 punkti õp  Merle Roos
91. koht Kirke Mariken Kirs 3.B klass 8 348 punkti õp  Merle Roos

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1646 võistlejat, 4.-5. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
120. koht Carmo Lepp 5.B klass 8 264 punkti õp  Leelo Paesüld
222. koht Kristjan Rimkus 5.A klass 8 039 punkti õp  Merlin Soomets
255. koht  Ida Orgla 5.A klass 7 981 punkti õp  Merlin Soomets

 

Nuti-Mati matemaatika III etapp TIPPSPORT – 821 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
117. koht Oliver Mark 6.A klass 8 623 punkti õp  Tuuli Sein

 

Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT III etapp – 1318 võistlejat, 6.-7. klass

koht nimi klass punktide arv juhendaja
37. koht Mairit Laksberg 6.A klass 9 060 punkti õp  Tuuli Sein
83. koht Morgan Madiberg 6.A klass 8 859 punkti õp  Tuuli Sein
   89. koht  Oliver Mark      6.A klass    8 837 punkti õp  Tuuli Sein

 

Läänemaa koolispordiliidu saalijalgpallimeister on Haapsalu Linna Algkool I võistkond

18. jaanuaril 2019 toimusid Wiedemanni spordihoones  4.-6. klasside õpilastele saalijalgpalli meistrivõistlused.  Esikoha  ja kolmanda koha saavutasid  Haapsalu Linna Algkooli võistkonnad.

Läänemaa KSL meistriks 2018/2019 õppeaastal tuli Haapsalu Linna Algkool I võistkond: Oliver Mark, Arti Viispert, Kert Markus Vare, Sander Jaaska, Evert Tetto, Hendrik Soome, Mathias Zimmer, Luise Palu.

Õpilasi juhendasid Aavo Tomingas ja Ulrika Tülp.

dig

“Tähelepanu, start” teatevõistlustelt II koht

“Tähelepanu, start” võistlused toimusid 28. novembril.  Meie kooli õpilased saavutasid seal II koha.

Kooli esindasid järgmised õpilased:

2.klassist  Johanna Saarmets, Getter Saarna, Targo Prikmann, Andri Rüü

3.klassist Kata Ria Uspenski, Karola Parel, Marten Alvin Keldrimaa, Kaspar Järvi

4.klassist Melanie Möll, Liisa Väli, Morten Ristmägi, Samuel Saar

5.klassist Marie Luise Borchers, Loviise Lekarkin, Hendrik Soome, Sander Jaaska

Palju õnne võitjatele!

Laskmises hõbemedalid

12. detsembril toimusid Läänemaa Koolispordi Liidu MV laskmises. 5.- 9.klasside tüdrukute arvestuses sai Loora – Lisandra Ender  II koha ja poiste arvestuses Kert Astra II koha.

Palju õnne!