Euroopa päeva tähistamine meie koolis

9.mail tähistasime koolis Euroopa päeva. Meie kooli 6.klassi õpilased osalesid Euroopa päeva auks korraldatud seiklusmängus. Mängu eesmärgiks oli panna proovile oma teadmised erinevates keeltes.
Alustasime päeva aulas haridus- ja teadusministri Kristina Kallase videotervituse vaatamisega Euroopa päeva puhul. Seejärel jagunesid õpilased erinevate Euroopa riikide järgi gruppidesse ja täideti tööleht valitud riigi kohta. Pärast seda suunduti õue, kus toimus seiklusmäng, mis oli loodud Actionbound keskkonnas.
Mäng lõppes küsitlusega Answergarden keskkonnas, kus õpilased andsid tagasisidet, et mängu käigus said nad teada põnevaid fakte, õppisid uusi saksakeelseid sõnu ja nautisid kaaslastega koostööd. Mängu läbija sai kingituseks kuldse pastapliiatsi.
Täname keeleõpetajaid huvitavate ülesannete koostamise eest ning õpetaja Innat, kes nendest seiklusmängu koostas!