Haapsalu Linna Algkool oli Algklasside Olümpial parim!

Õnnitleme!

30. mail toimusid Haapsalu staadionil kergejõustikuvõistlused 1.-3. klasside poistele ja tüdrukutele. Meie kooli esindas 30 õpilast.

I klasside pendelteatejooksus ei olnud meie lastele vastast ning kindel 1. koht. Võistkonnas jooksid Johanna Kuhi- Thalfeldt, Sille Helin Lepik, Julia Mark, Laura Adele Lausma, Karolina Tokko, Markkus Villers, Hendrik Uusmaa, Lenart Pärnaste, Hert Riismaa ja Rasmus Luik.

Markkus Villers näitas 400 m ilusat jooksusammu ja oli ajaga 1.28,1 3. ning palliviskes 2. kohal tulemusega 25 meetrit.

Johanna Kuhi-Thalfeldt tegi samuti väga tubli võistluse ning oli 400 m (1,32,7) jooksus ning kaugushüppes ( 2.78)  3. kohal.

II klasside pendelteatejooksus oli meie kool hoolimata pulga kaotusest 4. kohal. Võistkonnas jooksid Maija Kaisa Oja, Isabella Viktoria Sanchez Rehkalt, Loreen- Lisandra Sõber, Loore Kulbok, Annabel Loorits, Sebastian Seisonen, Remi Tiirik, Emil Albert Meentalo, Artjom Jermolin ja Yaroslav Zaporohets

II klassides näitas tublisid tulemusi Sebastian Seisonen ,kes võitis poiste palliviske tulemusega 38 . Sebastian tuli 2. kohale  400 m jooksus (aeg 1.21,9) ja kaugushüppes ( tulemus 3.22).

II klassi poiste palliviskes tuli tublile 3. kohale  Emil Albert Meentalo, tulemusega 34,5 meetrit. Kõigest 1 meetri vähem viskas Artjom Jermolin ning pidi leppima 4. kohaga.

2. klassi tüdrukute kaugushüppes võitis Maija Kaisa Oja 2. koha, hüpates 3.01.

Isabella Viktoria Sanchez Rehkalt oli 400 m jooksus tublil  4. kohal.

III klasside pendelteatejooksus tuli meie kooli võistkond teiseks. Võistkonnas jooksid: Grete Katharina Strauss, Iloona Maria Loos, Anna Heinlo, Tuuli Kalju, Grete Amberg, Georg Särg, Kaarel Kõuts, David Andrejev, Carl Trevor Indlo ja Omar Elnoamany.

Kolmanda klassi poiste 400 m jooksu võitis David Andrjev, ajaga 1,20,9. Kaugushüppes hüppas Georg Särg end tulemusega 3.50 2. kohale

Päeva kiireima 400 m jooksu tegi Grete Katharina Strauss, võites  jooksu ajaga 1.18,8.

Kokkuvõttes võitis Haapsalu Linna Algkool 4 kuldmedalit, 6 hõbemedalit ning 4 pronksmdealit ning oli sellega kõige edukam kool!