HLA võistlused

Mai kuus toimusid Läänemaa KSL 4.-6. klasside jalgpallivõistlused. Seekord oli võistlus eriline, kuna külas oli Eesti Jalgpalliliit, kes omalt poolt panustas auhindade ja kohtunike näol. Samuti oli jalgpallivõistlustel eraldi tüdrukute arvestus , mida pole Läänemaal ammu nähtud.

Meie kooli lapsed esindasid kooli uhkusega ning osalesime lausa nelja võistkonnaga, kaks tüdrukute tiimi ning kaks poiste tiimi.

Haapsalu Linna Algkooli poiste esimene võistkond saavutas tubli teise koha.

Võistkonda kuulusid: Rasmus Villers, Andri Rüü, Oskar Saareväli, Mattias Andero Villand, Kaspar Kure, Robin Graudin,  Braien Lumiste, Timur Andrejev, Kalvin Lõps, Karl Kumel

Tüdrukute arvestuses mängis 4 võistkonda ning meie HLA tüdrukute esimene võistkond oli seekord võidukas.

Võidukas tiimis mängisid: Gertu Kruusma, Liisa Brit Zolotov, Saskia Klooster, Grete
Katharina Strauss, Getter Saarna, Grete Amberg, Nora Annama, Hedy
Ulm, Sofia Lekarkin, Marie Saar

Haapsalu Linna Algkool osales ka esmakordselt discgolfi võistlustel, kus meie kooli õpilane Mattias Andero Villand saavutas kolmanda koha. Samuti olid meie kooli tublilt esindamas Robin Mäesalu ning Rasmus Villers.