Käsipalli võistlused Kehras

21.02 käisid meie maja nooremad võistlemas Kehra spordihoones käsipallis, meie lapsed on käinud nüüdseks Läänemaad esindamas 3 korda ning seda ainukese koolina Läänemaal. Tegu on väga vahva üritusega, kus iga laps saab päeva lõpus ka auhinnakoti, olenemata tulemusest. Kuna Läänemaal käsipalli ei mängita ning treeningvõimalused puuduvad, siis käsipalli trennilaste vastu mängides, oleme alati vähemalt ühe võidu võtnud. Seda ka seekord, saime tunda võitu, kaotust, viiki, kuid see ei olnud meie jaoks üldse põhiline. Käisime nautimas seda vahvat mängu ning toredat päeva.

Aitäh meie lastele ja nende vanematele, kes võimaldasid sellel päeval toimuda!

Kooli esindasid:

Seisonen,Sebastian
Sõber,Loreen-Lisandra
Zaporozhets,Yaroslav
Tiirik,Remi
Villers,Markkus
Mark,Julia
Riismaa, Hert

Olite väga tublid!

Aruküla Põhikooli 1 ja Raasiku Kooli võistkonnad pääsesid Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis Harjumaa ja Läänemaa etapilt finaalturniirile