Kooli spordipäeva parimad!

26. septembril toimus koolis spordipäev, mille raames jooksid lapsed krossijooksu. Parimaid autasustati medali, diplomi ja väikese kingitusega!

1. klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Katriin Uibopuu, II-koha Õnne Maria Barbedo ja I-koha Ann Matilde Saar.

1.klasside poiste seas saavutas III-koha          , II-koha Henri Sündema ja I koha Oliver Jugapuu.

2.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Kertu Liik, II-koha Gertu Kruusma ja I-koha Gloria Magdalena Strauss.

2.klasside poiste seas saavutas III-koha Toomas Nurm, II-koha Kaspar Kure ja I-koha Rasmus Villers.

3.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Anneliis Villers, II-koha Emily Sild ja I-koha Sophie Elisapeth Borchers.

3.klasside poiste seas saavutas III-koha Karel Opikov, II-koha Targo Prikmann ja I-koha Andri Rüü.

4.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha       , II-koha Kätriin Lisete Kalvik ja I-koha Liisa Tameri.

4.klasside poiste seas saavutas III-koha Kerdo Kingissepp, II-koha Artur Bevz ja I-koha Kaspar Järvi.

5.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Melanie Möll, II-koha Triine Kuhi-Thalfeldt ja I-koha Lika Gomozova.

5.klasside poiste seas saavutas III-koha Caspar Luik, II-koha Laurits Saar ja I-koha Samuel Saar.

6.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Marie Luise Borchers, II-koha Luise Palu ja I-koha Loviise Lekarkin.

6.klasside poiste seas saavutas III-koha Sander Jaaska, II-koha Rasmus Maximus Kaljuveer ja I-koha Rauno Laksberg.