Krossijooks

Spordinädala raames toimus lossipargis krossijooks. Paremusjärjestus selgitati välja igas klassis .

  1. klasside kolm kiireimat poissi olid Andri Rüü, Karel Opikov ja Mattias Andero Villand ning kolm kiireimat tüdrukut olid Johanna Saarmets, Sophie Elisabeth Borchers ja Lisandra Arike.
  2.  klasside kolm kiireimat poissi olid Kaspar Järvi, Drevon Küttim ja Marten Alvin Keldrima ning kolm kiireimat tüdrukut olid Anneliis Villers, Kata Ria Uspenski ja Maarja Saar.
  3.  klasside kolm kiireimat poissi olid Laurits Saar, Gregor Matvei ja Jan- Jarek Linnas ning kolm kiireimat tüdrukut olid Lika Gomozova, Frida Mei Kokk ja Melanie Möll.
  4. klasside kolm kiireimat poissi olid Rasmus Maximus Kaljuveer, Deniel Kevel ja Stiven Tomilov ning kolm kiireimat tüdrukut olid Luise Palu, Marie Luise Borchers ja Loora Lisandra Ender.
  5.  klasside kolm kiireimat poissi olid Tormi Erstu, Vladimir Korpatšov ja Morgan Harold Madiberg ning kolm kiireimat tüdrukut olid Berit Jakobson, Mairit Laksberg ja Seleri- Stella Armuand.
  6.  klasside kolm kiireimat poissi olid Sten Veski, Markus Villand ja Jesse- Joel Jürimäe ning kolm kiireimat tüdrukut olid Kristiina Zukova, Mette Mirja Moumets ja Miia Krips.

Aitäh kõikidele tublidele osalejatele suurepärase jooksu eest  ning õpetajatele abi eest.