Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

24. mail toimusid Haapsalu staadionil Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

Mitmed meie kooli õpilased tegid seal ilusaid tulemusi ning saavutasid kohti esikolmikus.

D- vanuseklassis näitas head jooksukiirust Ann Matilde Saar, kes oli 15,5 II kohal.Grete Amberg hüppas kaugust 4.14 ning tuli samuti II kohale. Marit Kallas tuli samas vanuseklassis 600 m jooksus III kohale ajaga 2.17,8.

C- vanuseklassis võitis palliviske võistluse Rita Lii Urra tulemusega 38 meetrit. 600 m tegi tubli tulemuse Katriin Uibopuu, kes oli III kohal ajaga 2.11, 3.

Poiste C vanuseklassis tegi ilusa võistluse Braien Lumiste, kes võitis 100 m jooksu ajaga 15,0, viskas palli 40 m ja oli III kohal ning 1000 m jooksus II kohal ajaga 3,51,0.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõigile, kes kooli esindasid.

Õpilasi juhendasid õpetajad Ulrika Tülp, Bert Rotberg ja Kadri Kaljuvere.