Tulemusi Algklasside Olümpialt.

29. mail toimusid Haapsalu staadionil kergejõustikuvõistlused, kus osalesid ka meie kooli 1.-3. klasside õpilased.

Võistlus algas traditsioonilise pendelteatejooksuga. II klasside arvestuses saavutas meie kooli võistkond II koha. Võistkonnas jooksid Johanna Kuhi- Thalfeldt, Liisi Schults, Julia Mark, Sille Helin Lepik, Laura Adele Lausma, Hendrik Uusmaa, Joosep Koogas, Markkus Villers, Rasmus Luik ja Hert Riismaa.

I klasside arvestuses tulid meie kooli õpilased I kohale. Võistkonda kuulusid Arina Jermolina, Eliise Koppe, Emma Sofia Eller, Nora Laubert, Elisabeth Muho, Mikk Metssalu, Hugo Loorits, Jasper Oja, Jan Erik Kesküla ja Steven Salumäe.

Tublid tulemused tulid ka kaugushüppes, kus II kohale hüppas II klassi poiste arvestuses  Hendrik Uusmaa.  III klassi tüdrukutest tuli samuti II kohale Maija Kaisa Oja. I klassi poiste arvestuses sai III koha Mikk Metssalu.

III klassi poiste palliviske arvestuses tuli meie koolile kaksikvõit. I kohale tuli Sebastian Seisonen ning II kohale viskas ennast Emil Albert Meentalo.

I klassi tüdrukutest võitis Emma Sofia Eller I koha 400 m jooksus. III klassi tüdrukute arvestuses oli Johanna Kuhi-Thalfeldt 400 m jooksus III kohal.

II klassi poistest tuli palliviskes III kohale Markkus Villers.

Palju õnne võitjatele ja aitäh kõigile, kes kooli esindasid.