Nutispordi III etapi parimad

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

III etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (rahvasport)

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  6 830p

Markkus Villers 1.b(õp Merle Roos)  6 830p

Julia Mark 1.b (õp Merle Roos)  5 371p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (tippsport) 

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  5 649p

Sille Lepik 1.b(õp Merle Roos)  5 375p

Julia Mark 1.b (õp Merle Roos)  4 203p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 2. kl. (rahvasport)

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko) 9 987p

Sebastian Seisonen 2.b (õp Inna Esko)  8 562p

Britten Vikman 2.b (õp Inna Esko) 6 417p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 2. kl. (tippsport) 

Sebastian Seisonen 2.b (õp Inna Esko)  6 366p

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko) 6 021p

Britten Vikman 2.b (õp Inna Esko) 2 048p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (rahvasport)

Kaarel Kõuts 3.a (õp Merlin Soomets) 7 468p

ustav Aadu Suislep 3.a (õp Merlin Soomets)  5 787p

Iloona Maria Loos 3.a (õp Merlin Soomets) 5 593p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (tippsport) 

Kaarel Kõuts 3.a (õp Merlin Soomets) 5 353p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (rahvasport)

Oliver Jugapuu 4.c (õp Maren Suu) 8 608p

Katriin Uibopuu 4.c (õp Maren Suu)  8 117p

Viktoria Kostanevich  4.c (õp Maren Suu)  6 506p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (tippsport)

Oliver Jugapuu 4.c (õp Maren Suu) 5 298p

Ann Matilde Saar 4.c (õp Maren Suu) 4 843p

Viktoria Kostanevich  4.c (õp Maren Suu)  3 867p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (rahvasport)

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  9 558p

Kärt Klooster  5.b (õp Taimi Sammel)  9 138p

Elsa Johanna Talvistu 5.c (õp Evelin Nappus) 9 006p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (tippsport) 

Elsa Johanna Talvistu 5.c (õp Evelin Nappus) 9 293p

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  8 370 p

Robin Mäesalu 5.c (õp Evelin Nappus)  8 284 p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 6. kl. (rahvasport)

Emily Sild 6.b (õp Anne Vaarpuu ) 8 854p

Tanel Toht  6.c (õp Leelo Paesüld) 8 804p

Markus Raba (õp Anne Vaarpuu ) 8 713p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 6. kl. (tippsport) 

Markus Raba 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8 063p

Emily Sild 6.b (õp Anne Vaarpuu)  7 881p

Mia Raudsepp (õp Anne Vaarpuu) 7 690p

 

II etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 1. kl. (rahvasport)

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  7363p

Rasmus Luik 1.b (õp Merle Roos)  6396p

Sille Lepik 1. b(õp Merle Roos)  6157p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 1. kl. (tippsport) 

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  6321p

Sille Lepik 1. b(õp Merle Roos)  5159p

Laura Lausma 1. b(õp Merle Roos)  4795p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (rahvasport)

Sebastian Seisonen 2.b (õp Inna Esko)  8563p

Yaroslav Zaporozhets 2.b (õp Inna Esko) 8284p

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko) 7405p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (tippsport) 

Sebastian Seisonen 2.b (õp Inna Esko)  7554p

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko) 6901p

Yaroslav Zaporozhets 2.b (õp Inna Esko) 2904p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (rahvasport)

Grete Katharina Strauss 3.a (õp Merlin Soomets)  6601p

Aliya Kalamees 3.a (õp Merlin Soomets) 6558p

Iloona Maria Loos 3.a (õp Merlin Soomets) 6348p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (tippsport) 

Kaarel Kõuts 3.a (õp Merlin Soomets)  5615p

Grete Katharina Strauss 3.a (õp Merlin Soomets) 4967p

Iloona Maria Loos 3.a (õp Merlin Soomets) 4796p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (rahvasport)

Oliver Jugapuu 4.c (õp Maren Suu) 7615p

Tormi Ojasoo 4.c (õp Maren Suu)  7612p

Gerti Figol 4.c (õp Maren Suu)  7420p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (rahvasport)

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  10 317p

Juss Ring 5.c (õp Evelin Nappus)  9683p

Sofie Lekarkin 5.c (õp Evelin Nappus) 9197p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (tippsport) 

Robin Mäeasalu 5.c (õp Evelin Nappus)  8777p

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  8432 p

Lisanna Marii Liiv 5.c (õp Evelin Nappus)  7463 p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (rahvasport)

Karel Opikov 6.c (õp Leelo Paesüld)  8628p

Mia Raudsepp 6.b (õp Anne Vaarpuu ) 8491p

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld) 8464p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 6. kl. (tippsport) 

Mia Raudsepp 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8274p

Emily Sild 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8189p

Noah Alnomany 6.a (õp Anne Tõnisson)  8123 p

 

 

I etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 1. kl. (rahvasport)

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  6963p

Sille Lepik 1.b (õp Merle Roos)  6501p

Laura Lausma 1. b(õp Merle Roos)  6235p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 1. kl. (tippsport) 

Sille Lepik 1. b(õp Merle Roos)  6503p

Rebeka Kure  1.b (õp Merle Roos)  5825p

Indrek Undla 1. b(õp Merle Roos)  5602p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (rahvasport)

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko)  6267p

Daniel Indlo 2.b (õp Inna Esko) 4823p

Remi Tiirik 2.b (õp Inna Esko) 4290p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (tippsport) 

Emil Albert Meentalo 2.b (õp Inna Esko)  6885p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (rahvasport)

Gerti Figol 4.c (õp Maren Suu)  6424p

Chris- Robin Indlo 4.c (õp Maren Suu)  5643p

Henri Sündema 4.c (õp Maren Suu)  5614p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (tippsport) 

Artur Loos 4.c (õp Maren Suu)  2027 p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (rahvasport)

Juss Ring 5.c (õp Evelin Nappus)  9608p

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  9121p

Robin Mäeasalu 5.c (õp Evelin Nappus)  9044p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (tippsport) 

Kaspar Kure 5.c (õp Evelin Nappus)  10 473p

Robin Mäeasalu 5.c (õp Evelin Nappus)  8326 p

Sofie Lekarkin 5.c (õp Evelin Nappus)  8321p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (rahvasport)

Markus Raba 6.b (õp Anne Vaarpuu)  8 409p

Annabel Vaksmann 6.c (õp Leelo Paesüld ) 8 267p

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld)  8 192p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (tippsport) 

Grettel Figol 6.c (õp Leelo Paesüld)  7 594p

Noah Alnomany 6.a (õp Anne Tõnisson)  7 027 p

Saskia Klooster 6.b (õp Anne Vaarpuu)  6 734p