Nutispordi II etapi parimad

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

II etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (rahvasport)

Kustav Aadu Suislep 2.a (õp Merlin Soomets)  8 319p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 8 171p

Grete Katharina Strauss 2.a (õp Merlin Soomets)  8 115p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 2. kl. (tippsport) 

Iloona Maria Loos 2.a (õp Merlin Soomets) 7 745p

Kustav Aadu Suislep 2.a (õp Merlin Soomets) 7 495p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 7 439p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (rahvasport)

 IV koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 9 120p

Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 8 973p

Andero Arro 4.c (õp Evelin Nappus) 8 849p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (tippsport) 

Robin Mäesalu  4.c (õp Evelin Nappus) 8 450p

Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus)8 176p

Andero Arro 4.c (õp Evelin Nappus) 8 026p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (rahvasport)

Allondra Vaatsep 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 885p

Sebastian Sadam 5.c (õp Leelo Paesüld) 8 880p

Emily Sild 5.b (õp Anne Vaarpuu)8 870p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (tippsport)

Emily Sild 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 888p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 8 771p

Marii Uibopuu  5.c (õp Leelo Paesüld) 8 310p

 

 

I etapp

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (rahvasport)

Iloona Maria Loos  2.a (õp Merlin Soomets)  8542p

Lenna Saarmets 2.a (õp Merlin Soomets)  8456p

Kaarel Kõuts 2.a (õp Merlin Soomets) 8237p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 2. kl. (tippsport) 

Brent Alexander Camarena Kalamees 2.a (õp Merlin Soomets) 8619p

Iiris Teppor 2.a (õp Merlin Soomets) 8310p

Marie Saar 2.a (õp Merlin Soomets) 8248p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (rahvasport)

 I koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 8824p

II koht Kristo Kaus 4.c (õp Evelin Nappus) 8741p

III koht Hele- Riin Vaabel 4.c (õp Evelin Nappus) 8640p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 4. kl. (tippsport) 

II koht Kaspar Kure 4.c (õp Evelin Nappus) 8597p

III koht Kristo Kaus 4.c (õp Evelin Nappus) 8568p

IV koht Juss Ring 4.c (õp Evelin Nappus) 8532p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (rahvasport)

Martin Sündema 5.c (õp Leelo Paesüld) 7999p

Miina Rukin 5.b (õp Anne Vaarpuu) 7967p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 7854p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 5. kl. (tippsport)

Miina Rukin 5.b (õp Anne Vaarpuu) 6270p

Marii Sild 5.c (õp Leelo Paesüld) 5937p

Mia Raudsepp 5.b (õp Anne Vaarpuu) 5842p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (rahvasport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 8056p

Maarja Saar 6.b (õp Merle Roos) 8009p

Joonas Küünarpuu 6.b (õp Merle Roos) 7997p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV I etapp 6. kl. (tippsport)

Ron Edward Masing 6.b (õp Merle Roos) 7730p