Nutispordi III etapi tublimad

Välja on toodud antud etapi kolm meie kooli parimat õpilast.

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (tippsport) – 302 võistlejat, 1. klass

Kaarel Kõuts 1.a (õp Merlin Soomets) 7 539p

Lenna Saarmets 1.a (õp Merlin Soomets) 5 306p

Iloona Maria Loos 1.a (õp Merlin Soomets)  5 089p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 1. kl. (rahvasport) – 512 võistlejat, 1. klass

Kaarel Kõuts 1.a (õp Merlin Soomets) 8 062p

Grete Katharina Strauss 1.a (õp Merlin Soomets) 7 700p

Marie Saar 1.a (õp Merlin Soomets)  7 579p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (tippsport) – 343 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 671p

Emili Nelke 3.b (õp Taimi Sammel) 8 340p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 334p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 3. kl. (rahvasport) – 845 võistlejat, 3. klass

Kristo Kaus 3.c (õp Evelin Nappus) 8 604p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 518p

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 432p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (tippsport) -225 võistlejat, 4. klass

Gleb Gomozov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 819p

Karel Opikov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 611p

Sebastian Sadam 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 567p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 4. kl. (rahvasport) – 813 võistlejat, 4. klass

Karel Opikov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 916p

Gleb Gomozov 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 426p

Saskia Klooster 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 193p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (tippsport) – 562 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 7 892p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos)7 866p

Mihkel Palusalu 5.b (õp Merle Roos)7 360p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV III etapp 5. kl. (rahvasport) – 975 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 9 016p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos) 9 000p

Kirke Mariken Kirs 5.b (õp Merle Roos) 8 869p

 

 

 

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (tippsport) – 660 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 685p

Juss Ring 3.c (õp Evelin Nappus) 8 533p

Kaspar Tomson 3.b (õp Taimi Sammel)  8 524p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 3. kl. (rahvasport) – 868 võistlejat, 3. klass

Kaspar Kure 3.c (õp Evelin Nappus) 8 861p

Robin Mäesalu 3.c (õp Evelin Nappus) 8 714p

Juss Ring 3.c (õp Evelin Nappus) 8 699p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (tippsport) – 682 võistlejat, 4. klass

Grettel Figol 4.c (õp Leelo Paesüld) 9 148p

Mia Raudsepp 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 871p

Emily Sild 4.b (õp Anne Vaarpuu) 8 824p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 4. kl. (rahvasport) – 951 võistlejat, 4. klass

Annabel Vaksmann 4.c (õp Leelo Paesüld)  8 624p

Tanel Toht 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 614p

Johanna Saarmets 4.c (õp Leelo Paesüld) 8 592p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (tippsport) – 742 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 8 773p

Kaspar Järvi 5.b (õp Merle Roos) 8 732p

Kirke Mariken Kirs 5.b (õp Merle Roos) 8 280p

PIIRKONNA MV ja EESTI KV II etapp 5. kl. (rahvasport) – 1089 võistlejat, 5. klass

Ron Edward Masing 5.b (õp Merle Roos) 9 100p

Maarja Saar 5.b (õp Merle Roos) 8 959p

Otto Pähn 5.b (õp Merle Roos) 8 882p