Osavaimad jalgpallurid tulevad HLA-st!

Haapsalus Wiedemanni Spordihoones võistlesid Läänemaa koolid jalgpalli osavusharjutustes. Tegemist on Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatava “Osavaima Jalgpalluri” festivaliga.

Kõige osavamad olid nooremas vanusegrupis Haapsalu linna algkooli lapsed. Võistkonda kuulusid Sander Jaaska, Hendrik Soome, Morten Ristmägi, Samuel Saar, Luise Palu, Ida Orgla.

Vanemas grupis, 4-5. klasside arvestuses võitsid samuti Haapsalu linna algkooli lapsed, võistkonda kuulusid Sten Veski, Sander Soome, Rico Kalda, Trevor Uustalu, Mette Mirja Moumets, Riin-Rosanna Uusen.  Tublile kolmandale kohale tuli meie kooli II võistkond. Kuhu kuulusid George Raatpalu, Oliver Mark, Morgan Harald Madiberg, Arti Viispert, Krisse Mastakov ja Lisete Tševka.

Õpilasi juhendavad õpetajad Laine Küttim, Aavo Tomingas ja Kadri Kaljuvere.