Playback

See üritus on olnud aastaid juba meie kooli suurüritus. Kõigepealt jäi väikeseks meie kooli saal, siis kolisime kultuurimaja tantsusaali, edasi kolisime kultuurimaja teatrisaali ja nüüdseks on isegi see väikeseks jäänud. Kuhu edasi?

2. märtsi hommik juba algas  proovidega kultuurimajas. Seal oli vaja meie abimeestel õhtuks paika panna nii heli kui valgus. See show on ju nagu päris!

Avapaugu andis üritusele hoolekogu oma programmiga ja sealt jätkasid meie õhtujuhid Katariina Sits ja Marie Keldrima (mõlemad meie kooli vilistlased).

Õhtu oli täis pauku, mürtsu, äikest ja välku!

Vaheajal töötas garderoobis kohvik, kus müüdi meie lapsevanemate küpsetisi, mis ei jäänud karvavõrdki alla tipppagarite toodetele. Samal ajal valis  žürii välja parimaid ja PARIMAD mingil alal olid KÕIK!

Jääme ootama järgmise aasta showd… Milline siis nüüd?