Daily Archives: 7. okt. 2019

1.-2. klassi õpilastele kunstikonkursi, mille teemaks on sel aastal

„MÄRKA VÄIKEST“

 Töö formaat: A3 või A2
 Tehnika: vabalt valitud (v.a. ruumilised ja mahulised tööd).
 Töö peab kindlasti valmima koolis.
 Töö tagaküljele lisada autori nimi, vanus, kool ja juhendaja nimi.
 Esitatavate tööde arv vastavalt klassi suurusele:

1-5 last klassis – 1 töö
6-10 last klassis – 2 tööd
11-15 last klassis – 3 tööd
16-20 last klassis 4 tööd
21-25 last klassis 5 tööd

Töid hindavad Haapsalu Kunstikooli õpetajad.
Hinnatakse:
 Tööde teostuse originaalsust, terviklikkust ja isikupära
 Loomingulisust

Parimatest töödest valmib näitus, mis hakkab liikuma mööda osalenud koole.

Kooli spordipäeva parimad!

26. septembril toimus koolis spordipäev, mille raames jooksid lapsed krossijooksu. Parimaid autasustati medali, diplomi ja väikese kingitusega!

1. klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Katriin Uibopuu, II-koha Õnne Maria Barbedo ja I-koha Ann Matilde Saar.

1.klasside poiste seas saavutas III-koha          , II-koha Henri Sündema ja I koha Oliver Jugapuu.

2.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Kertu Liik, II-koha Gertu Kruusma ja I-koha Gloria Magdalena Strauss.

2.klasside poiste seas saavutas III-koha Toomas Nurm, II-koha Kaspar Kure ja I-koha Rasmus Villers.

3.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Anneliis Villers, II-koha Emily Sild ja I-koha Sophie Elisapeth Borchers.

3.klasside poiste seas saavutas III-koha Karel Opikov, II-koha Targo Prikmann ja I-koha Andri Rüü.

4.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha       , II-koha Kätriin Lisete Kalvik ja I-koha Liisa Tameri.

4.klasside poiste seas saavutas III-koha Kerdo Kingissepp, II-koha Artur Bevz ja I-koha Kaspar Järvi.

5.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Melanie Möll, II-koha Triine Kuhi-Thalfeldt ja I-koha Lika Gomozova.

5.klasside poiste seas saavutas III-koha Caspar Luik, II-koha Laurits Saar ja I-koha Samuel Saar.

6.klasside tüdrukute seas saavutas III-koha Marie Luise Borchers, II-koha Luise Palu ja I-koha Loviise Lekarkin.

6.klasside poiste seas saavutas III-koha Sander Jaaska, II-koha Rasmus Maximus Kaljuveer ja I-koha Rauno Laksberg.