Daily Archives: 11. okt. 2022

Õpetajate päeva tähistamine

Eelmise nädala reedel (7. oktoobril) tähistasime õpetajate päeva! Reedel pärast teist tundi andis Haapsalu Linna Algkooli direktor, Malle Õiglas, võimu 6. klassidele, pärast mida said kõikidest kuuendikest õpetajad, kes andsid tunde ülejäänud klassidele. Samuti valiti 6. klasside õpilaste seast uus direktor, õppelajuhataja ja sotsiaalpedagoog. Neljanda tunni ajal olid aga kõik kooli õpetajad õpilaste rollis ja 6. klasside õpilased saatsid õpetajad põnevale fotojahile. Ülejäänud klassid olid parasjagu lastevanemate valduses, kes korraldasid õpilastele põnevad tunnid nii koolis kui ka koolist väljas. Täname kõiki õpetajaid, 6. klasside õpilasi ja lapsevanemaid, kes aitasid korraldada õpetajate päeva!